Obchodní přípravář: 35 000 – 45 000 Kč/měsíc

VW WACHAL a.s.

Místo práce
Nitra, Slovensko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 - 45 000 Kč/měsíc13. a 14. plat

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme česká rodinná společnost zaměřující se na pozemní stavitelství. Na obchodní oddělení hledáme nového kolegu či kolegyni do týmu na pozici obchodního přípraváře. Máte rádi dynamickou práci? Chcete se podílet na výsledku v podobě zajímavých staveb? Neváhejte a dejte nám o sobě vědět.
co budete dělat?

- zpracovávat nabídkové rozpočty a kalkulace staveb
- zpracovávat cenové nabídek do výběrových řízení
- příprava podkladů pro realizaci tendrů na dané zakázce a realizace tendrů
- vytváří a udržuje databázi vhodných subdodavatelů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- měsíční mzdu ve výši 35 - 45 000 Kč měsíčně dle zkušeností
- 13. a 14. plat
- stravenky/stravné
- mobilní telefon, notebook
- vzdělávací kurzy, školení, 5 dnů volna navíc
- stabilní zaměstnání v perspektivní zavedené stavební společnosti s 30letou historií
- firemní akce, zaměstnanecké benefity

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

stavebnictví

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ nebo VŠ vzdělání stavebního směru
- praxe v rozpočtování stavebních prací výhodou
- organizační a komunikační schopnosti
- samostatnost, zodpovědnost, časová flexibilita
- ŘP skupiny B, uživatelská znalost práce na PC

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme česká rodinná společnost a zaměřujeme se na všechny druhy pozemních staveb. Stabilní tým našich odborníků se vždy postará o bezchybné a bezproblémové provedení stavby, která zároveň respektuje všechna kritéria a požadavky zadavatele. Jsme na trhu bezmála 30 let a neustále na sobě pracujeme. Sledujeme současné trendy a učíme se z nich!

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4050681  Datum zveřejnění: 23.3.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc