Administrátor/ka faktur

VWR International s.r.o.

Pražská 442, 281 67 Stříbrná Skalice, Středočeský kraj, Praha - východ
plný úvazek
Termín nástupu
21.03.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Místo výkonu práce:
• Stříbrná Skalice

Klíčové úkoly:
• včasné a správné zpracování dat dle příslušné legislativy v účetních systémech
• kontrola, zpracování a účtování došlých faktur a plateb
• spolupráce na měsíčních uzávěrkách
• administrativní práce v oblasti účetnictví

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme:
• stabilní zázemí nadnárodní společnosti
• příspěvek na stravování
• 5 týdnů dovolené
• práce v příjemném, novém prostředí
• možnost dalšího kariérního růstu
• kurzy angličtiny v prostorách společnosti

Informace o náboru

Prosím zašlete nám životopis na níže uvedenou adresu [email protected].

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Schopnosti, znalosti a praxe:
• min. SŠ vzdělání (ekonomický směr výhodou)
• základní znalost anglického jazyka – orientace v přidělené zahraniční schránce a písemné reakce na dotazy od dodavatelů
• znalost práce s MS Office (Word, Excel)
• znalost základních účetních principů výhodou
• znalost SAP výhodou, ale ne podmínkou – rádi Vás vše naučíme
• pečlivost, přesnost (budete pracovat s čísly), spolehlivost, pracovitost a vytrvalost
• ochota dále se vzdělávat a učit se novým poznatkům

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost VWR International je distributorem laboratorního vybavení pro většinu předních světových farmaceutických a biotechnologických společností.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3341735  Datum zveřejnění: 21.3.2018