Reagujte bez životopisu

Zkušební technik/laborant; specialista pro stavební výrobky

Výzkumný ústav pozemních staveb - Certifikační společnost, s.r.o.

Místo práce
Františka Diviše 386/29, Praha 22-Uhříněves, Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, notebook, mobilní telefon, sick day, stravenkový paušál, odborné školení

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledaná pozice
Zkušební technik
Náplň práce:
 samostatné odborné práce ve stavební zkušební laboratoři
 příprava stavebních výrobků a zkušebních vzorků ke zkoušení
 spolupráce při provádění zkoušek ve zkušební laboratoři i na stavbě
 po zaškolení, možnost samostatného provádění zkoušek, zpracování zkušebních protokolů a řízení zkoušek

Požadavky:
 SŠ vzdělání, nejlépe technického zaměření
 práce s PC MS Office,
 schopnost samostatně plnit svěřené úkoly
 spolehlivost, samostatnost, technické myšlení a zručnost
 práce vhodná i pro absolventy s praxí při studiu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
 stabilní zaměstnání u společnosti s více jak 25 letou tradicí
 pracovní poměr na plný úvazek, na dobu neurčitou, pružnou pracovní dobu
 5 týdnů dovolené + 3 dny Sick days
 nástupní mzdu dle typu vzdělání a délky praxe
 stravenkový paušál
 zaškolení, rozšíření kvalifikace, garantovaný odborný růst,
 nástup dle dohody

Informace o náboru

Další informace o nás a co Vás čeká v naší zkušební laboratoři najdete na www.vups.cz

Pokud by se vám líbilo pracovat na této pozici, napište nám, zavolejte. Čteme každý životopis a odpovíme mailem nebo zavoláme do týdne.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

stavebnictví

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Mírně pokročilý
Microsoft Outlook - Základy

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Výzkumný ústav pozemních staveb – Certifikační společnost, s.r.o. je společností s více jak 25-ti letou tradicí. Jsme akreditovanou, autorizovanou a notifikovanou – oznámenou organizací v oblasti zkoušení, inspekce, posuzování a certifikace stavebních výrobků, procesů, konstrukcí a certifikace systémů managmentu. Zkoušíme výrobky pro hrubou stavbu, dokončovací práce i výrobky pro TZB, vzduchotechnika, voda, kanalizace.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 4456838  Datum zveřejnění: 11.1.2023