Office manager / asistentka HU Country Managera

W.A.G. payment solutions SK, s.r.o.

Miesto práce
Komárno, Slovensko
Termín nástupu
15.10.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečenie plynulého chodu kancelárie
• Príprava podkladov pre mzdovú účtovníčku
• Vedenie dochádzky zamestnancov
• Podpora pre centrálne HR oddelenie
• Organizácia a vedenie pracovných pohovorov
• Organizácia firemných podujatí
• Administratívna podpora HU country managera
• Bežná administratíva (kopírovanie, štatistika, scan, zásielky)
• Ad-hoc úlohy

• Služobné auto, mobilný telefón, notebook aj na vlastné účely
• Práca v mladom kolektíve

Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem, avšak kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika

Maďarský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Expert (C2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Pracovné právo - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

• Schopnosť samostatnej práce, príjemné vystupovanie;
• Aktivny prístup k práci, zodpovednosť, starostlivosť, samostatnosť, bystrosť;
• Ochota učit sa nové veci;
• Dobrá uživatelská znalosť práce na PC (MS Office);
• Dobrá znalosť maďarského, anglického jazyka a
slovenského jazyka;
• Prax vo vedení kancelárie výhodou;
• Fakturácia – základy;
• Odolnosť voči stresu.

Zoznámte sa s Eurowagom - spoločnosť založená pred viac ako 20 rokmi, pričom dnes sme najrýchlejšie rastúcim poskytovateľom integrovaného riešenia mobility v Európe a vždy sa snažíme nájsť riešenie, aby sme zjednodušili život našim zákazníkom v cestnej doprave. Či už ide o palivo, mýto, refundáciu daní, správu vozového parku alebo len o radu - sme tu preto, aby sme našim zákazníkom pomohli postarať sa o viac ako 250 000 vozidiel pohybujúcich sa po celej Európe, Ázii a na Blízkom východe.

Sme hrdí na našu jedinečnú kultúru, ktorú si zakladáme na tom, že sme podnikaví, prispôsobiví a transparentní - a to hľadáme aj u svojich nových kolegov. Ak ste ambiciózny, tvrdo pracujúci a nebojíte sa urobiť niečo navyše - radi sa s vami stretneme. Ste unavený z rutiny a pripravený na výzvu? Tak to ste na správnom mieste!

Čelíme vzrušujúcej budúcnosti v komerčnej cestnej doprave, kedy rozhodnutia založené na dátach vytvoria pridanú hodnotu pre našich zákazníkov a budú tým hlavným, čo nás bude odlišovať a čo nám dovolí pokračovať v podnikaní. Pridajte sa k nám a buďte súčasťou tejto budúcnosti.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2396877  Datum zveřejnění: 22.9.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac