Office Sales Representative SK

W.A.G. payment solutions SK, s.r.o.

Miesto práce
Dunajské nábrežie 4726, Komárno
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
01.09.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme tímového, dynamického a pozitívne naladeného kolegu. Na pozícii budete mať príležitosť ovplyvňovať náš dlhodobý úspech cez kvalitný servis, ktorým zabezpečíte spokojnosť budúcich a existujúcich klientov.

• Aktívny predaj po telefóne zameraný na firemnú klientelu
• Pravidelná komunikácia s klientmi prostredníctvom telefónu a emailu
• Priebežný rozvoj existujúcej zákazníckej databázy
• Riešenie prichádzajúcich požiadaviek od zákazníkov a proaktívny prístup k ich individuálnym potrebám
• Tvorba obchodných ponúk „na mieru“
• Sledovanie situácie na trhu a monitoring konkurencie
• Priebežný rozvoj vedomostí a schopností
• Spolupráca s ostatnými oddeleniami

• Samostatná, atraktívna a zodpovedná práca v príjemnom prostredí a kolektíve
• Zázemie nadnárodnej stabilnej spoločnosti s pracoviskom v Komárne
• Nadpriemerné platové ohodnotenie, vrátane bonusového systému
• 5 týždňov dovolenky
• Stravné lístky a občerstvenie na pracovisku
• Možnosť jazykových kurzov a odborných školení
• Pracovná zmluva na hlavný pracovný pomer

Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem, avšak kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a
Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

W.A.G. payment solutions, a.s. je jednou z najdynamickejších spoločností na palivovom trhu Strednej Európy. Naša podnikateľská činnosť pokrýva viac než desiatku európskych zemí.
Sme na čele zavádzania nových technológií do procesu nákupu a distribúcie pohonných hmôt. Vďaka trvalému zameraniu na dopyt na trhu a vďaka silným inovačným schopnostiam môžeme poskytovať naším zákazníkom vysoko efektívne riešenie ich každodenného nákupu pohonných hmôt a problematiky dodávok.
Hlavným produktom spoločnosti W.A.G. payment solutions, a.s. je palivová karta EUROWAG, špeciálne určená pre profesionálnych dopravcov. S palivovou kartou EUROWAG môžu naši zákazníci tankovať pohonné hmoty, platiť mýtne a využívať ďalšie vybrané služby v celej Európe.
Našu ponuku si viete pozrieť aj na našej stránke www.eurowag.com v sekcii Kariéra.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Dunajské nábrežie 4726
945 01 Komárno
ID: 3154193   Datum zveřejnění: 8.8.2017