Office Sales Representative SK

W.A.G. payment solutions SK, s.r.o.

Miesto práce
Dunajské nábrežie 4726, okres Komárno
Termín nástupu
01.03.2018
Mzdové podmienky (brutto)
Do 1000€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme tímového, dynamického a pozitívne naladeného kolegu. Na pozícii budete mať príležitosť ovplyvňovať náš dlhodobý úspech cez kvalitný servis, ktorým zabezpečíte spokojnosť budúcich a existujúcich klientov.

• Aktívny predaj po telefóne zameraný na firemnú klientelu
• Pravidelná komunikácia s klientmi prostredníctvom telefónu a emailu
• Priebežný rozvoj existujúcej zákazníckej databázy
• Riešenie prichádzajúcich požiadaviek od zákazníkov a proaktívny prístup k ich individuálnym potrebám
• Tvorba obchodných ponúk „na mieru“
• Sledovanie situácie na trhu a monitoring konkurencie
• Priebežný rozvoj vedomostí a schopností
• Spolupráca s ostatnými oddeleniami

• Samostatná, atraktívna a zodpovedná práca v príjemnom prostredí a kolektíve
• Zázemie nadnárodnej stabilnej spoločnosti s pracoviskom v Komárne
• Nadpriemerné platové ohodnotenie, vrátane bonusového systému
• 5 týždňov dovolenky
• Stravné lístky a občerstvenie na pracovisku
• Možnosť jazykových kurzov a odborných školení
• Pracovná zmluva na hlavný pracovný pomer

Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem, avšak kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zoznámte sa s Eurowagom - spoločnosť založená pred viac ako 20 rokmi, pričom dnes sme najrýchlejšie rastúcim poskytovateľom integrovaného riešenia mobility v Európe a vždy sa snažíme nájsť riešenie, aby sme zjednodušili život našim zákazníkom v cestnej doprave. Či už ide o palivo, mýto, refundáciu daní, správu vozového parku alebo len o radu - sme tu preto, aby sme našim zákazníkom pomohli postarať sa o viac ako 250 000 vozidiel pohybujúcich sa po celej Európe, Ázii a na Blízkom východe.

Sme hrdí na našu jedinečnú kultúru, ktorú si zakladáme na tom, že sme podnikaví, prispôsobiví a transparentní - a to hľadáme aj u svojich nových kolegov. Ak ste ambiciózny, tvrdo pracujúci a nebojíte sa urobiť niečo navyše - radi sa s vami stretneme. Ste unavený z rutiny a pripravený na výzvu? Tak to ste na správnom mieste!

Čelíme vzrušujúcej budúcnosti v komerčnej cestnej doprave, kedy rozhodnutia založené na dátach vytvoria pridanú hodnotu pre našich zákazníkov a budú tým hlavným, čo nás bude odlišovať a čo nám dovolí pokračovať v podnikaní. Pridajte sa k nám a buďte súčasťou tejto budúcnosti.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3154193  Datum zveřejnění: 30.1.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Do 1000€