Koordinátor pohľadávok pre HU trh

W.A.G. payment solutions SK, s.r.o.

CENTRAL OFFICE s.r.o., Dunajské nábrežie, Komárno, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
1.9.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Telefonická a písomná komunikácia s klientami
• Komplexná správa pohľadávok po splatnosti a prevencia ich vzniku
• Zasielanie upomienok
• Príprava splátkových kalendárov a následná kontrola ich dodržiavania
• Podnety a návrhy riešení u problémových klientoch
• Vytváranie reportov pre vedenie spoločnosti
• Plnenie ostatných úkolov zadaných priamym nadriadeným
• Úzka spolupráca s centrálou v Prahe a obchodnými zástupcami

Informácie o mzde

800€

• Zázemie v stabilnej, prosperujúcej a rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti
• Ponúkame stať sa súčasťou mladého a dynamického tímu
• Sociálne výhody vyplývajúce zo zákona
• Jazykový kurz
• 5-týždňov dovolenky

Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

25.8.2019 (ostáva ešte 38 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Maďarský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

• Maďarský a slovenský jazyk plynule, anglický výhodou
• Spoľahlivosť a príjemné vystupovanie
• Proaktívny, iniciatívny a tímový prístup
• Samostatnosť
• Komunikačné schopnosti
• Vysoká úroveň energie, flexibility s pozitívnym prístupom ku zmene
• Skúsenosti v oblasti pohľadávok výhodou
• Schopnosť vysporiadať sa s určitým pracovným zaťažením, schopnost pracovať pod tlakom

W.A.G. payment solutions, a.s. je jednou z najdynamickejších spoločností na palivovom trhu Strednej Európy. Naša podnikateľská činnosť pokrýva viac než desiatku európskych krajín.
Sme na čele zavádzania nových technológií do procesu nákupu a distribúcie pohonných hmôt. Vďaka trvalému zameraniu na dopyt na trhu a vďaka silným inovačným schopnostiam môžeme poskytovať naším zákazníkom vysoko efektívne riešenie ich každodenného nákupu pohonných hmôt.
Hlavným produktom spoločnosti W.A.G. payment solutions, a.s. je palivová karta EUROWAG, špeciálne určená pre profesionálnych dopravcov. S palivovou kartou EUROWAG môžu naši zákazníci tankovať pohonné hmoty, platiť mýtne a využívať ďalšie vybrané služby v celej Európe.
Našu ponuku si viete pozrieť aj na našej stránke www.eurowag.com v sekcii Kariéra.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kukučínova 38/A
83103 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ildikó Béreš Némethová
Tel.: +421948537904
E-mail: poslať životopis
ID: 3621822   Datum zveřejnění: 4.7.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   800€