Customer Care Coordinator / Produktový špecialista pre maďarský trh

W.A.G. payment solutions SK, s.r.o.

Miesto práce
Dunajské nábrežie, Komárno, Slovensko
Termín nástupu
1.11.2020
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

poskytovanie produktovej podpory pre maďarskú pobočku v oblasti platobných riešení pre dopravcov
pravidelné školenie kolegov na nové služby
zodpovednosť za decentralizáciu služieb
administratívna práca
akvizícia nových servisných miest na území maďarska pre montáž mýtnej jednotky
aktívna komunikácia medzi centrálou a maďarskou pobočkou

kreatívna a zaujímavá práca
podpora pri osobnostnom raste
príjemné, moderné pracovné prostredie a dobrý kolektív
stabilné prostredie v prosperujúcej spoločnosti
stravné lístky
dovolenka nad rámec zákona
home office
účasť na rôznych akciách
teambuilding

Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem, avšak kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie v odbore

Obchod a služby

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Maďarský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

analytické a logické myslenie
orientácia na zákazníka a profesionálna úroveň komunikácie
vytrvalosť, dôslednosť a zameranie na detail a výsledok
proaktivita a otvorenosť voči zmenám
dobrý time management

Zoznámte sa s Eurowagom - spoločnosť založená pred viac ako 20 rokmi, pričom dnes sme najrýchlejšie rastúcim poskytovateľom integrovaného riešenia mobility v Európe a vždy sa snažíme nájsť riešenie, aby sme zjednodušili život našim zákazníkom v cestnej doprave. Či už ide o palivo, mýto, refundáciu daní, správu vozového parku alebo len o radu - sme tu preto, aby sme našim zákazníkom pomohli postarať sa o viac ako 250 000 vozidiel pohybujúcich sa po celej Európe, Ázii a na Blízkom východe.

Sme hrdí na našu jedinečnú kultúru, ktorú si zakladáme na tom, že sme podnikaví, prispôsobiví a transparentní - a to hľadáme aj u svojich nových kolegov. Ak ste ambiciózny, tvrdo pracujúci a nebojíte sa urobiť niečo navyše - radi sa s vami stretneme. Ste unavený z rutiny a pripravený na výzvu? Tak to ste na správnom mieste!

Čelíme vzrušujúcej budúcnosti v komerčnej cestnej doprave, kedy rozhodnutia založené na dátach vytvoria pridanú hodnotu pre našich zákazníkov a budú tým hlavným, čo nás bude odlišovať a čo nám dovolí pokračovať v podnikaní. Pridajte sa k nám a buďte súčasťou tejto budúcnosti.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3936237  Datum zveřejnění: 19.10.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac