Senior Operations Manager

W I N job, s.r.o.

Miesto práce
Plzenský kraj, Česko
Termín nástupu
ihneď
Od 6 000 EUR/mesiacmzda závisí od konkrétneho kandidáta a praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexná prevádzka a riadenie moderného logistického centra
- mentoring vedúcich oddelení
- sledovanie kapacít a KPIs
- analýza a optimalizácia interných logistických procesov
- zabezpečenie kvality a bezpečnostných štandardov v rámci prevádzkových priestorov
- riadenie a realizácia projektov v rámci optimalizácie procesov
- popis a dokumentácia jednotlivých procesov
- kalkulácie nákladov a ekonomických výpočtov
- stanovovanie stratégie, zoodpovednosť za výkaz ziskov a strát

- firemný automobil aj na súkromné účely
- flexibilná pracovná doba
- široké portfólio top benefitov
- ročný bonus do výšky 100%
- vzdelávanie a jazykové kurzy v rámci pracovnej doby
- 5 týždňov dovolenky
- príspevok na stravovanie
- zvýhodnené bankové produkty a mobilné tarify

- miesto práce je moderné logistické centrum v Plzeňskom kraji
- pracovný vzťah sa uzatvára do kmeňového stavu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Spoločnosť sa špecializuje na komplexné outsourcing projekty v oblasti priemyselnej a obchodnej logistiky.
Disponuje 28 logistickými centrami v Nemecku, Českej republike a Poľsku.
Nové logistické centrum v Plzeňskom kraji je o rozlohe 60 000m2 s 1500 zamestnancami.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

- potrebné sú skúsenosti s projektovým a procesným manažmentom v logistike min. 3 roky
- skúsenosť s riadením od 100 zamestnancov
- analytické myslenie
- lean management
- skúsenosti s riadením vedúcich oddelení

Sme spoločnosť, ktorá nadväzuje na dlhoročné skúsenosti v oblasti poskytovania personálnych služieb klientom. Cieľom spoločnosti je predovšetkým prinášať klientom komfort a stabilnú oporu v oblasti kvalitného výberu kandidátov.
ID: 4539972  Datum zveřejnění: 20.4.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 6 000 EUR/mesiac