Regionální servisní technik

WALTER KOMPRESSORTECHNIK ČESKO s.r.o.

Místo práce
Česká republika (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
Od 38 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Uvádění nových pneumatických zařízení do provozu a zaškolování operátorů
- Běžná údržba a opravy kompresorů a souvisejících pneumatických zařízení
- Technická podpora pro zákazníky i kolegy a spolupráce s koordinací servisu
- Realizace plánovaných údržbářských prací na zařízeních

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Pracovní poměr na plný úvazek na dobu neurčitou (po zkušební době)
- dovolená 25 dnů
- Moderní nově postavené kanceláře a servisní zázemí ve skladovém areálu blízko
centra Ostravy
- Příležitost ve firmě s rostoucím podílem na trhu se zázemím zahraniční mateřské
firmy působící v oboru, který CoVidem nebyl vůbec poznamenán
- Služební vůz
- Nástupní plat dle zkušeností a praxe, po zkušební době motivující systém
odměňování

Informace o náboru

Výhodou bydliště v příhraničí Polska: Liberec, Jablonec n.N., Vrchlabí, Trutnov, Broumov, Náchod, Dobruška, Rychnov nad Kněžnou, Jablonné nad Orlicí, Zlaté Hory, Jeseník, Krnov, Osoblažsko, Vidnava (není
podmínkou)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

strojírenství

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) nebo Polský jazyk - Začátečník (A2)

Ostatní znalosti

MS Office - Mírně pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Příslušné vzdělání /vyučen v oboru nebo alespoň
dvouletá praxe v oboru pneumatických zařízení a
jejich údržby
- Osobní integrita, dochvilnost a spolehlivost, týmová
práce i samostatnost
- Řidičský průkaz skupiny „B“ a základy práce s PC
- Výhodou schopnost komunikace v polštině

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost WALTER KOMPRESSORTECHNIK vyvíjí, vyrábí, pronajímá a servisuje kompresory a další systémy pro úpravy stlačeného vzduchu jako vysoušeče, separátory, tlakové nádoby atd. Zabývá se také projekční činností komplexních systémů stlačeného vzduchu. V sortimentu jsou kompresory jak pístové tak i šroubové až do výkonu 315kW. Pobočka v České republice která byla založena v roce 2020 má sídlo včetně obchodního a servisního zázemí, skladů a showroomu, blízko centra Ostravy.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4199895  Datum zveřejnění: 9.11.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 38 000 Kč/měsíc