Technický obchodní zástupce

Walter Kompressortechnik Polska Sp. z.o.o.

Místo práce
Česká republika (Práce vyžaduje cestování)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• mobilní práce,
• odpovědnost za realizaci individuálních prodejních plánů v regionu,
• přímá podpora zákazníků, péče o vztahy
• provádění obchodní politiky společnosti,
• aktivní vyhledávání a získávání zákazníků, ověřování důvěryhodnosti nových zákazníků,
• neustálé sledování trhu a konkurenčních aktivit,
• podávání zpráv v souladu s vnějšími standardy.
Požadavky:
• řidičský prúkaz sk. B,
• základní technické znalosti,
• velký závazek, iniciativa a nezávislost v akci,
• velmi dobrá organizace pracovní doby a sebekázně,
• pozitivní přístup k práci,
• orientace na úspěch a výsledek,
• interpersonální dovednosti,
• osobní kultura,
• pravidelnost.
Nabízíme:
• zaměstnání na základě pracovní smlouvy, motivující odměňovací systém
• odborná školení
• spolupráce s prosperujícím a profesionálním týmem lidí,
• vhodné nástroje nezbytné k realizaci prodejních cílů,
• příležitosti k rozvoji v dynamicky fungující společnosti se zavedenou tržní pozicí.

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Polský jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

WALTER KOMPRESSORTECHNIK je mezinárodní průmyslová skupina podniků. Již více než 30 let se zabýváme výrobou a prodejem moderních zařízení souvisejících s produkcí a používáním stlačeného vzduchu (šroubové a pístové kompresory, sušičky, filtry)
ID: 3942299  Datum zveřejnění: 24.7.2020