Dentálna hygienička/hygienik do Talianska

Walteron s.r.o.

Miesto práce
Taliansko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme kandidáta na pozíciu dentálna hygienička/ hygienik s temínom nástupu ASAP. Nádherná lokalita v Severnom Taliansku, oblasť Južné Tyrolsko. Pozícia je na trvalý pracovný pomer alebo zástup na minimálne tri mesiace. Kontrakt je priamo so zamestnávateľom.

ubytovanie, doprava, poistenie, platové podmienky dohodou podľa Talianskych štandardov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Pre nášho klienta hľadáme kandidáta na pozíciu dentálna hygienička/ hygienik

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

stomatologická sestra, dentálna hygienička

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Taliansky jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Podmienky:

- vzdelanie v krajine EU

- jazyk prednostne základná Nemčina je výhodou, nie podmienkou. Kandidát bude posúdený na pohovore.

Odborné schopnosti:

- odstránenie zubného kameňa/supra a sub gingválne, práca s air flow, leštenie a politura, alginátový status, PAR status, bielenie, RVG status

- výhodou je skúsenosť s deep scaling, kyretáž, práca s intraorálnou kamerou, fotodynamická terapia

samostatnosť, zodpovednosť, záujem o prácu v zahraničí

Personálna agentúra zameraná na pozície v zdravotníctve.
ID: 3394648  Datum zveřejnění: 19.5.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1000