Svářeč (m/ž) - hledáme posilu do naší zákazkové výroby

WAMAG, spol. s r.o.

Místo práce
Pražská 270, Mníšek pod Brdy, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
20 000 - 30 000 Kč/měsícpevná a variabilní složka

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do naší zakázkové výroby hledáme novou posilu do svařovny. Pracujeme v jednosměnném provozu v menší výrobě, kde se všichni známe jménem. Pokud hledáte místo, kde chcete vidět výsledky své práce, mít příjemné kolegy a šéfa, který chce slyšet váš názor, čtěte dál.

Co budete dělat?
• Ruční svařování podle výkresové dokumentace.
• Sestavování částí svařenců pestré škály výrobků.
• Aktivní spolupráce s kolegy z výroby a konstrukce.
• Ošetřování a údržbu svěřených prostředků.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Zázemí stabilní rodinné firmy s mezinárodním partnerem.
• Jednosměnný provoz 6:00 - 14:30.
• Práce na plný úvazek na dobu neurčitou.
• 25 dní dovolené a 3 dny indispozičního volna.
• Po zkušební době plně hrazené stravenky, pracovní oděv a obuv.
• Příjemný pracovní kolektiv a teplé nápoje na pracovišti.
• Podpora v profesním růstu, např. kurzy svařování.
• Nástup možný ihned, případně dle domluvy.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co byste měl/a umět a znát?
• Zkušenost se svařováním černého i nerezového materiálu výhodou.
• Základní znalost čtení výkresové dokumentace.
• Dodržování technologických postupů pro zaručení kvality.
• Ukončené odborné vzdělání v oboru zámečnictví.
• Platný průkaz MIG nebo TIG výhodou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme WAMAG, spol. s r.o. - stabilní firma s rodinnou tradicí. Během 25 let jsme se rozrostli z rodinného podnikatelského projektu ve výrobní firmu s 37 zaměstnanci. Příjemná atmosféra a dobré vztahy na pracovišti jsou pro nás zásadní. V naší společnosti prosazujeme důvěru, férovost, profesionalitu a vynalézavost. Naše magnetické systémy jsou reálné stroje, které pomáhají chránit životní prostředí i lidské zdraví.

Jsme součástí mezinárodní skupiny Goudsmit Magnetics.

Zaujali jsme Vás? Více informací a náš celý příběh najdete na www.wamag.cz.
ID: 3629453  Datum zveřejnění: 26.3.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20 000 - 30 000 Kč/měsícpevná a variabilní složka