Telefonní operátor/ka

Waterlogic CZ s.r.o.

Místo práce
Most, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
květen/červen
Mzdové podmínky (brutto)
20 - 28 000,- Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte kariérní uplatnění v call centru ve vašem regionu?
Baví vás komunikovat s lidmi a podporovat své kolegy?
Reprezentujete rádi kvalitní výrobek o jehož užitku jste sami přesvědčeni?
Vyhovuje vám fixní plat, který vám dává klid a zároveň máte rádi, když jste finančně oceněni za výsledky své práce?

Pak hledáme právě Vás!

Náplň práce:

• aktivní volání v sektoru B2B (firemní klientela)
• domlouvání schůzek obchodním zástupcům (neprodáváme po telefonu)
• práce s databází a interním systémem, atd.

Požadavky:
• alespoň minimální zkušenost v callcentru nebo v obchodní činnosti podmínkou
• zkušenost z B2B sektoru výhodou (klient = firma)
• znalost práce s MS Excelem a Outlookem podmínkou
• velmi dobré komunikační dovednosti a schopnost navázat vztah po telefonu
• příjemný mluvený projev bez vad řeči

Nabízíme:
• zázemí stabilní nadnárodní společnosti (vždy včasná výplata)
• kolektiv lidí, kteří táhnou za jeden provaz
• zázemí menšího týmu s přátelskou atmosférou
• práce na HPP
• průměrný plat 20 000 Kč - 28 000 Kč - zdatnější operátoři si mohou vydělat i více
• a v neposlední řadě … dobrou vodu na pracovišti :-)
• nástup květen-červen

Informace o náboru

Zájemce prosíme o zaslání životopisu jako odpověď tohoto inzerátu nebo na uvedený e-mail.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Počet let praxe

1

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Waterlogic – výhradní distributor světové jedničky v rámci zajištění pitného režimu do společností, s co nejmenší zátěží pro přírodu. Nejvíce si rozumíme s firmami od 25 do 250 zaměstnanců (kanceláře, menší výrobní společnosti, školy, zdravotnictví…).
ID: 3626213  Datum zveřejnění: 21.3.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20 - 28 000,- Kč