Dělník v potravinářství – mzda 150 Kč / hod. čistého

Way to work s.r.o.

Jažlovice, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Praha - východ

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta přijmeme pracovníky, muže i ženy, do potravinářského provozu v Jažlovicích u Prahy.
Náplň práce:
• Zpracování čerstvých ryb a masa
• Práce v chladném provozu
Požadujeme:
• Odolnost vůči chladu
• Fyzickou zdatnost
• Pracovitost
• Spolehlivost
• Potravinářský průkaz výhodou, (popř. zajistíme)
• Zkušenosti z podobného provozu výhodou
Nabízíme:
• Pracovní doba pondělí až pátek 7:00-16:00
• Nástupní mzda 120 Kč / hod. čistého
• Od 2. měsíce 130 Kč / hod. čistého
• Od 3. měsíce 140-150 Kč / hod. čistého
• Prémie až 2000 Kč / měsíc
• Možnost vyplácení týdenních záloh
• Možnost ubytování s příspěvkem až 1500 Kč / měsíc
• Svoz z Prahy od metra Opatov
• Nástup možný ihned

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto pozici se dostavte na pohovor do kanceláře Way to work s.r.o., Argentinská 286/38, Praha 7 – Holešovice (6. patro) a to v pracovní dny v době od 10:00 do 16:00. Nezapomeňte si s sebou vzít občanský průkaz, kartičku zdravotní pojišťovny, a pokud máte, tak i potravinářský průkaz.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Sklad s potravinami, zásobování

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Way to Work, s.r.o. je ryze česká pracovní agentura se sídlem v Praze, která se specializuje na komplexní personální služby především pro výrobní a logistické společnosti v České republice.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3172333  Datum zveřejnění: 28.8.2017