Svářeč (i bez průkazu) - mzda až 160 Kč / hod. čistého

Way to work s.r.o.

Místo práce
Stříbro u Tachova, Plzeňský kraj, Okres Tachov
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
22 000 - 30 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přijmeme několik svářečů do firmy Kermi s.r.o. ve Stříbře.

Odporové sváření, svařování CO2, autogenem TIG, WIG.

Vyučení v oboru a svářečský průkaz výhodou. Požadujeme manuální zručnost a spolehlivost.

Pracovní doba pondělí až pátek, 8 hodinové ranní a odpolední směny.

Mzda 22 000 až 30 000 Kč čistého, 120 - 160 Kč / hod. čistého., možnost týdenních záloh.

Bohatý systém zaměstnaneckých výhod (osobní prémie, bonus za produktivitu, docházkový bonus, stravenky) a možnost příspěvku na dopravu.

Nástup možný ihned.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Výrobce radiátorů.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Way to Work, s.r.o. je ryze česká pracovní agentura se sídlem v Praze, která se specializuje na komplexní personální služby především pro výrobní a logistické společnosti v České republice.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3172337  Datum zveřejnění: 28.8.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 22 000 - 30 000 Kč