Obráběč kovů - frézař

WEBA Olomouc, s.r.o.

Místo práce
K Mrazírnám, Olomouc, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
možný ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Obsluha obráběcích center (3, 5 os) ve třísměnném režimu
- Částečné programování stroje v systému Heidenhain, příp. Mazatrol
- Dílčí seřizování stroje, údržba atd.
- Zodpovědnost za plnění výrobních plánů (nejedná se o normovanou práci) a kvalitu výrobků

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Perspektivní zaměstnání v jedné z předních světových firem v oblasti výroby velkých lisovacích a střižných nástrojů pro automobilový průmysl
- Nadstandardní mzdové příplatky (např. noční směna 20% + 20 Kč / hod)
- Moderní prostřední
- 5 týdnů dovolené
- Kafeterie / příspěvek na živ. / penz. pojištění (2000 Kč / měsíc)
- Závodní stravování, kantýna
- Kompletní servis firemního oblečení
- Pozitivní kolektiv, férového šéfa a zaměstnání, které Vás odborně posune

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Váš profil

- SŠ vzdělání technického zaměření (ideálně obsluha CNC / mechanik seřizovač)
- Praxe na obdobné pozici výhodou, pozice otevřena pro juniory (3 osy) i zkušené kandidáty (5 os)
- Znalost programování mimo stroj (Esprit) výhodou, doučíme
- Orientace ve 3D náhledu (E-drawing) výhodou, doučíme
- Orientace v bezvýkresové dokumentaci výhodou, doučíme

Co od Vás očekáváme:

- Samostatnost
- Pečlivost - přesnost
- Ochotu učit se

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

WEBA Olomouc, s.r.o. - špičková technologická společnost v oblasti návrhu a realizace velkých lisovacích a střižných nástrojů pro automobilový průmysl.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců
ID: 4207498  Datum zveřejnění: 19.11.2021