Mechanik

WebEye CZ s.r.o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hlavní úkoly, náplň práce:
• Instalace zařízení pro GPS sledování do vozidel, lokalizování poruch a opravárenské práce
• Přesné vyplňování servisních zpráv

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Samostatná práce
• Firemní auto, notebook, mobilní telefon
• Možnost dlouhodobého pracovního poměru
• Profesionální rozvoj a postup
• Vynikající pracovní prostředí
• Možnost cestovat do zahraničí
• Oficiální mzda, která se skládá ze základního platu a bonusů za výkon
• Volitelné benefity k platu (stravenky)
• Pracovní oděv a ochranné pomůcky
• Moderní pracovní prostředí, profesionální speciální nástroje
• Možnost stabilní a dlouhodobé práce v našich servisních centrech

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:
• Autoelektrikář nebo opravář elektronický přístrojů nebo praxe v oblasti automobilové elektroniky
• Řidičský průkaz minimálně kategorie B
• Přesná a precizní práce

Výhody:
• Profesionální zkušenosti
• Zkušenosti s instalací GPS zařízení pro sledování vozidel, zařízení pro ochranu vozidla a/nebo multimediálních zařízení
• Technická znalost užitkových vozidel a pracovních strojů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost WebEye Telematics Group je prostřednictvím svých dceřiných společností a distribučních partnerů přítomna v 14 zemích Evropy.
Společnost WebEye vyvíjí a prodává informační řešení pro dopravu, již více než 15 let.
Technologie WebEye kombinuje nahromaděné odborné znalosti s aplikací moderních technologií za maximálního přihlížení k požadavkům tohoto průmyslového segmentu.
ID: 3309011  Datum zveřejnění: 13.2.2018