Jak Vám poradíme?

Linux Server Administrator

Webglobe - Yegon, s.r.o.

Miesto práce
Stará Prievozská, Bratislava, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.10.2021
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si fanúšik Linuxu? Cítiš sa vo svete administrátorov ako ryba vo vode? Ak sa nebojíš zmien, máš chuť učiť sa nové veci a láka ťa prispieť k budovaniu nových technologických základov, radi Ťa privítame v našej partii ôsmich administrátorov, ktorí spolu vždy ťahajú za jeden povraz. Budeš sa podieľať na zabezpečovaní bezproblémového chodu webov a zaisťovať IT support pre našich klientov.

Čo budeš robiť?

* Zodpovedať za bezproblémový chod, stabilitu a rozvoj Linux platformy
* Podieľať sa na strategickom rozvoji infraštruktúry
* Spravovať a rozvíjať serverové riešenia pre našich top klientov

Čo očakávame?

* Pokročilé znalosti so službami www, databázami, e-mailami a DNS, so servermi Linux Centos alebo Debian
* Skúsenosti s Ansible
* Základnú orientáciu v pojmoch Proxmox, KVM, XEN a LXC, Apache, MySQL, nginx, MariaDB, MySQL, PostgreSQL, Postfix, Dovecot, Amavis, Ansible, Nginx, Redis, HAProxy, Elasticsearch, Bash, Icinga, ZFS, Docker

Výhodou sú znalosti:

* Skriptovania v Python/bash/PHP
* KnotDNS, Bind
* ISPConfig
* Kubernetes, AWS
* DNSSEC, DKIM, DANE, IPv6, HTTP/2

Rozsah znalostí na pozícii je síce pestrý, ale žiaden strach, pomôžeme Ti naučiť sa, čo ešte neovládaš.

HW podľa vlastného výberu
Home Office, flexibilná pracovná doba
Neformálné pracovné prostredie
Stravenkový paušál
Občerstvenie na pracovisku
Ročné bonusy
Kurzy angličtiny
Teambuildingové akce

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Všetko zvládneš lepšie ak budeš:

* Časovo flexibilný/á– požiadavky zákazníkov sa často riešia aj mimo štandardnej pracovnej doby (služby, 1x mesačně pohotovosti) - niekedy bude nutné dôjsť do nášho datacentra (Bratislava)
* Zvládať prácu pod tlakom so zachovaním chladnej hlavy
* Mať dobré komunikačné schopnosti – vybavovanie hovorov a e-mailov so zákazníkmi je na dennej báze
* Zvládať angličtinu na úrovni B1/B2 – budeš pracovať s technickou dokumentáciou a materiálmi
* “V obraze”, tzn. budeš mať chuť sa priebežne učiť nové veci a sledovať technologické trendy

Sme skupina nadšencov pre moderné technológie, spojená z niekoľkých malých slovenských a českých firiem. V odbore nie sme rozhodne žiadni začiatočníci - hostingovým a cloudovým službám sa venujeme viac než 20 rokov. Avšak ambíciami na česko-slovenskom trhu to nekončí. Našou víziou je stať sa kľúčovým hráčom v stredoeurópskom regióne a spojením ďalších úspešných firiem budovať novú, modernú generáciu webhostingových a cloudových služieb.

Zaisťovaním registrácií internetových domén, webhostingov, serverových a cloudových služieb sa radíme medzi lídrov v odbore, ale bez kvalitného tímu by to nešlo. Hlavnou doménou sú preto pre nás tí, ktorí sú v tom s nami - vo "WY-čku" máme aktuálne 80 talentov, ktorí majú IT vpísané vo svojej DNA. Pobočky máme v Prahe, Bratislave a Jablonci. A aj keď stále rastieme, zachovávame si priateľského ducha, takže korporátnych manierov sa u nás nedočkáš. S nadšením preto medzi sebou privítame ďalších dobrodruhov, ktorých tiež baví dynamika IT sveta, a ktorí budú chcieť byť s nami stále o krok vpred

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Webglobe – Yegon, s.r.o.
Stará Prievozská 2
821 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Anna Jelínková
Tel.: +420723457457
E-mail: poslat životopis
ID: 4154081  Datum zveřejnění: 2.9.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac