Zákaznícka podpora s obchodnou dušou

Webhelp Enterprise Sales Solutions Czech Republic, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Slovensko
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nových kolegov na pozíciu Zákaznícka podpora do nového tímu v pilotnom projekte, s príjemným vystupovaním, schopnosťou analyzovať a pochopiť potreby klienta a navrhnúť riešenie na mieru. Správny kandidát by mal byť niekto, koho baví svet telekomunikácií a rýchlo sa učí. Podporíme upevnenie vzťahu s klientom, zlepšíme Vaše znalosti o našich produktoch a službách a pomôžeme vylepšiť Vaše predajné schopnosti.

Zodpovednosti:

  • Kontaktovanie zákazníkov z prideleného portfólia za účelom riešenia aktuálnych potrieb zákazníka s následnou ponukou ďalších služieb
  • Zápis a aktualizácia údajov v systéme a ďalšie administratívne úkony spojené s prácou operátora call centra
  • Prevádzkovanie rôznych telefonických kampaní zameraných na zákazníkov (existujúcich aj budúcich)

Čo vás tu čaká?

  • Rušné a dynamické pracovné prostredie, práca v centre Bratislavy s dobrou dostupnosťou
  • Čaká na Vás nový tím kolegov, s ktorými spoločne budete rásť a budete môcť efektívne zmeniť Vašu aj ich kariéru
  • Neustále sa budete učiť nové zručnosti a nasávať nové informácie, všetku potrebnú pomoc dostanete od skúseného tímu, ktorý Vám poskytne materiály a podporu
  • Možnosť práce aj z domu (home office) po zaškolení a po ukončení pilotnej doby
  • Pracovná doba Pondelok až Piatok

Požiadavky:

  • Energická, sústredená, cieľavedomá osobnosť
  • Veľký záujem o vývoj v rámci predajného prostredia
  • Dobré komunikačné schopnosti a záujem o komunikáciu s existujúcimi a potenciálnymi klientmi
  • Skúsenosti s prácou na telefóne
  • Základné znalosti balíka Office, používanie sociálnych médií a telefonickej komunikácie
  • Slovenský jazyk - Expert (C2), ďalšie jazyky sú výhodou (maďarský jazyk)
  • Skúsenosti s telemarketingom / predajom sú výhodou

Čo môžeme ponúknut:

  • Konkurenčná mzda a bonus
  • Rozsiahly školiaci a vývojový program pre produkty, nástroje a procesy
  • Stravné v hodnote 60 eur na mesiac
  • Multisport karta
  • Interaktívne aktivity: teambuilding, firemné večierky,
  • Príležitosť rozvíjať kariéru v nadnárodnom prostredí

Vzdelávacie kurzy, školenia
Stravné lístky/príspevok na stravovanie
Firemné akcie
Bonusy/prémia
Dovolenka 5 týždňov
Možnosť home office
Občerstvenie na pracovisku
Príspevok na šport/kultúru/voľný čas

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

IT

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Energická, sústredená, cieľavedomá osobnosť
Veľký záujem o vývoj v rámci predajného prostredia
Dobré komunikačné schopnosti a záujem o komunikáciu s existujúcimi a potenciálnymi klientmi
Skúsenosti s prácou na telefóne
Základné znalosti balíka Office, používanie sociálnych médií a telefonickej komunikácie
Slovenský jazyk - Expert (C2), ďalšie jazyky sú výhodou (maďarský jazyk)
Skúsenosti s telemarketingom / predajom sú výhodou

WebHelp Enterprise Sales Solutions je mezinárodní společnost outsorsující služby v oblasti IT a prodeje pro velké hráče na trhu a momentálně obsazujeme velmi důležitou pozici v našem týmu. Pokud hovoříte anglicky a zaujmeme Vás, neváhejte nám zaslat Váš životopis.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4545711  Datum zveřejnění: 24.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac