Zákaznícka podpora českého e-shopu s výbornou maďarčinou (s praxou min 3 roky na stejné nebo velmi podobné pozici) Čítajte pozorne celý inzerát

WEBTIP s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
Teraz alebo do 1.8.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 - 2 000 EUR/mesiaccca 1400 EUR brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť WEBTIP s.r.o., ktorý prevádzkuje zavedený e-shop s 12-ročnou tradíciou, hľadá do svojho tímu na okamžitý nástup pracovníka/-čku zákazníckej a produktovej podpory pre slovenskú a maďarskú jazykovú mutáciu e-shopu s praxou na rovnakej alebo podobnej pozícii.
Pozorne si prečítate celý inzerát a všetky požiadavky.

Náplň práce:

• Telefonická a e-mailová podpora v slovenčine a maďarčine slovenských a maďarských
zákazníkov
• Riešenie objednávok a reklamácií po telefóne a e-mailom
• Nejde o aktívne obvolávanie, ale iba o podporu zákazníkov
• Správa produktov e-shopu – listovanie, preklady popisov, aktualizácia cien, stráženie
pozícií na tovarových porovnávačoch atď.
• Pomoc zákazníkom v online nákupe.
• Podávanie produktových a technických informácií
• Intenzívna spolupráca s obchodníkmi, marketingovými pracovníkmi a účtovným
oddelením spoločnosti.
• Preklady popiskov výrobkov do maďarčiny
• Ďalšie činnosti z oblasti správy produktov a marketingu e-shopu

Ponúkame:

• Viac ako férový plat: 1400 Eur
• Pracovný pomer na čas neurčitý na HPP
• 4 týždne dovolenky + 1 týždeň dovolenky navyše
• Sickdays
• Zľavy na produkty
• Mobil s neobmedzenou tarifou a notebook zadarmo

Pokiaľ prosím nespĺňate podmienku slovenčiny a maďaršity na úrovni C2 a nemáte praxi sa prácou v zákazníckom centre a nemáte prax v online marketingu a a nespĺňate podmienku vzdelania, neposielajte CV.

Práca je formou Home Office, ale najprv je nutné zaučenie v Plzni (cca 2-3 mesiace)
Zoženieme a zaplatíme ubytovanie po dobu zaučení v prenajatom byte (Žiadna ubytovňa)

Samozrejme je možné sa aj presťahovať do Plzne do Českej republiky a bývať tu a pracovať na stálom pracovisku u nás. V takom prípade ponúkame plat 2000 Eur mesačne.

Ti z Vás, kteří postoupí do výběrového řízení, se musí zúčastnit osobního pohovoru v Plzni v České republice. Všem uhradíme 50% nákladů na cestu a ubytování bez ohledu na to zda bude nakonec přijat do zaměstnání.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Maďarský jazyk - Expert (C2)

Počet rokov praxe

3

Požadujeme:

• Znalosť slovenčiny a maďarčiny na úrovni C1 a vyššej
s výbornou gramatikou
• Min. ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou
• Znalosť práce na PC (MS Office – Outlook, Excel,
Word)
• Výborná orientácia na internete a solídne povedomie
o online marketingu
• Aktívny a celkom samostatný prístup k práci
• Vysoké pracovné nasadenie a odolnosť proti stresu
• Veľmi dobré organizačné a komunikačné zručnosti
• Zodpovednosť, dôslednosť a starostlivosť
• Trestná bezúhonnosť
• Praxe na rovnakej alebo podobnej pozícii
podmienkou

Zavedený e-shop s 12-ročnou tradíciou na trhu.
Jeden z najväčších on-line projeců bazénov, víriviek, solárnych spŕch, trampolín, párty stanov, barových stoličiek a celého radu ďalších produktov v Českej republike
ID: 3679014  Datum zveřejnění: 27.5.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1 400 - 2 000 EUR/mesiaccca 1400 EUR brutto