Stomatolog / Zubní lékař (částečný úvazek)

Weekends, s.r.o.

Místo práce
Praha 4, Česko
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
od 07/2022
Mzdové podmínky (brutto)
700 Kč/hod.Mzda buď fixní hodinová nebo 30% z obratu

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do nově zrekonstruovaného, zavedeného stomatologického centra na Praze 4 – Háje hledáme zubního lékaře/ku na částečný úvazek ( 1 - 3 dny v týdnu ). V případě zájmu je možná i práce o víkendech.

O nás:
Práce v jedné ze 3 ordinací s vlastní recepcí, rentgenem, OPG a laboratoří v budově
Tým zkušených lékařů a specialistů v oboru chirurgie, parodontologie a implantologie
Přátelský kolektiv včetně zubních hygienistek
Zaměstnavatel je společnost Dental Image, s.r.o (www.dental-image.cz)

Očekáváme:
Profesionální přístup k pacientům
Příjemné a reprezentativní vystupování
Nadšení pro obor
Pečlivost a ochotu učit se novým věcem

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
Časovou flexibilitu
Možnost spolupráce na dohodu či živnost
Možnost osobního a profesního růstu
Dobře fungující recepci
Dostatek pacientů
Možnost konzultace a asistence od zkušených kolegů
Skvělou dopravní dostupnost – přímo u stanice metra Háje, parkování v areálu
Vybavené a prostorné zázemí
Vhodné pro lékařky na mateřské dovolené a také absolventy

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

stomatologie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) nebo Český jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Xdent - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Stomatologické centrum. www.dental-image.cz
ID: 4058922  Datum zveřejnění: 22.6.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 700 Kč/hod.