Zámečník montáž

Weldhunters s.r.o.

Místo práce
Hranice, Okres Přerov
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
11.10.2017
Mzdové podmínky (brutto)
160-200 hod

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost hledá montéry na principu montážního zámečníka.
Náplní práce bude vrtání, řezání, skládání konstrukcí a montáže dopravníku. Pracuje se dvojicích
Důležitá je orientace ve výkresové dokumentaci.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Zabezpečení dopravy Ostrava-Hranice
- Stabilní zaměstnání v prosperující firmě
- Možnost práce na HPP nebo živnost
- Možnost práce přesčas
- Zajímavé platové ohodnocení

Informace o náboru

V případě zájmu prosím zasílejte své životopisy na [email protected],
nebo volejte denně na tel. číslo 733 166 615

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Společnost působící na trhu jako stabilní společnost poskytující služby v oblasti strojírenství a stavebnictví na vysoké provni. Zabývá se hlavně realizací objektů v oblasti ocelových konstrukcí, ocelových montovaných hal opláštění hal, zámečnictví...

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Nutná orientace ve výkresové dokumentaci
- Praxe se skládáním konstrukcí, montáží, vrtáním, řezáním
- Práce PO - PÁ
- Svědomitost, pracovitost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zabýváme se poskytováním personálních služeb, které se specializují na výběr a zaměstnávání v celém průmyslovém odvětví, především v oblasti automobilové, autobusové a vlakové výroby. Mezi naše silné stránky patří hlavně rychlé jednání a kvalita dodaných zaměstnanců.
Také díky individuálnímu přístupu ručíme vysokou spolehlivostí zaměstnanců a zároveň nadprůměrnou flexibilitou. Každému klientovi přidělujeme zodpovědnou osobu, která řeší všechny Vaše požadavky a je Vám plně k dispozici.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 2920574  Datum zveřejnění: 6.10.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 160-200 hod