Adminstrator ve skladu (Rakousko - Wels)

WELL PACK s.r.o.

Místo práce
Wels, Rakousko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 2 100 EUR/měsícmoznost ubytovani zdarma, pokoj na firemnim byte

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete pracovat v Rakousku? Máte komunikativní němčinu a baví Vás administrativa a data entry? Posilujeme tým a hledáme kolegu/kolegyni na administrativu pro naše mycí provozy Wels u Linze. Samostatný pokoj na firemním bytě zajištěn.

Koho hledáme?

Osobnost, která chce mít jasnou agendu v rámci administrativy. Nezalekne se neznámého problému, je schopná si poradit a používat selský rozum.

Co nabízíme:

Volné víkendy, pracovní doba 1 týden 6-14, druhý týden 10-18
Rakouská smlouva (součástí 13 a 14 plat) – nástupní plat 1900-2100 hrubého možnost navýšení po zaučení
Nástup ihned
Vlastní organizace práce

Náplň práce:

Administrativa v programu SAP, spojená nakládkou a vykládkou zboží
Komunikace s řidiči na ujasnění věcí týkající se denní operativy admin věcí
Ad hoc úkoly admin. charakteru

Co požadujeme:

Komunikativní němčina, mírně pokročilá angličtina výhodou
Zkušenost z obdobné pozice (administrativně – organizačně – koordinačně zaměřená)
Organizační schopnosti, samostatnost, důslednost

Zaměstnanecké výhody, benefity

ubytovani na firemnim byte
bonus

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

administrativa, logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) a Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

WELL PACK s.r.o. je poskytovatelem komplexních služeb v oblasti skladové a výrobní logistiky. Historie společnosti sahá do roku 1992, kdy pod názvem W.E.L.L. s.r.o. začala poskytovat skladovací, balící a distribuční služby společnostem působícím na mediálním trhu. V roce 2008 vzniká vyčleněním činností spojených s balením a logistikou společnost WELL PACK s.r.o.фиточай

Současné portfolio služeb zahrnuje skladování včetně komplexních služeb služeb ve vlastních multi-klientských skladech, outsourcing skladové a výrobní logistiky ve vlastních provozech a v provozech klientů, logistické služby pro e-shopy, vychystávání objednávek, balení, kompletace, přepravy, distribuci zboží, mytí opakovaně použitelných obalů pro potravinářství, dále pak procesní audity včetně implementace změn a výběr vhodných zaměstnanců. Naše služby poskytujeme řadě...
ID: 4574681  Datum zveřejnění: 9.5.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 100 EUR/měsíc