Administrátor zákaznického servisu pro český a slovenský trh

Wellu Sp. z o.o.

Místo práce
Gdynia, Polsko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
plný úvazek
Termín nástupu
1.11.2022

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Požadavky:
• špičková znalost gramatiky a pravopisu českého jazyka
• komunikativní znalost polského jazyka
• znalost práce s PC (Word, Excel, Outlook – uživatelská úroveň)
• pečlivost, dobré komunikační a organizační schopnosti
• samostatnost při řešení úkolů
• příjemné a profesionální vystupování
• zkušenosti v oboru zákaznického servisu jsou velkou předností
• připravenost na služební cesty ok. 2-krát v roce zahraniční cesta mimo Evropu
• účast na služebních cestách Česko, Slovensko, Polsko
• odolnost vůči stresu
• práce na podobné pozici výhodou

Jazykové znalosti
• Český jazyk – Expert (C2)
• Polský jazyk – Středně pokročilý (B2)
• Komunikativní znalost anglického jazyka výhodou

Povinnosti:
• vyřizování obchodní administrativy – emaily, objednávky, komunikace se zákazníky, firemními pracovníky a obchodními partnery
• vyřizování reklamací
• odborné poradenství
• pomoc při organizaci firemních akcií

Pracovní podmínky:
• práce na plný úvazek/ částečný úvazek
• zajímavé platové ohodnocení
• pracovní doba (od pondělí do pátku: home office),
• Rozsáhlý bonusový systém a roční bonusy.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Stabilní podmínky spolupráce - pracovní poměr na pracovní smlouvu na • dobu neurčitou,
• Možnost práce na dálku (HO),
• Práce v mladém, příjemném kolektivu,
• Možnost profesního rozvoje,
• Atraktivní plat.

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) a Český jazyk - Expert (C2) a Polský jazyk - Středně pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

WellU

Skupina společností se švýcarsko-polskými kořeny, která pod společným názvem zastřešuje vědecké
zázemí, výrobu a distribuci kosmeceutik a doplňků stravy. Vlastní značky Nutrivi, Cannavi by Nutrivi,
Slim Food, Larens, Larens Colour a Larens Professional. Společnost získala mnohá ocenění na mezinárodní úrovni za inovativní, patentované pečující receptury kosmeceutik Larens. Přípravky vyvíjené WellU oceňují nejen profesionálové a spotřebitelé, ale i poroty odborných soutěží
za exkluzivitu, synergii aktivních složek a jedinečný sortiment se širokým spektrem účinků. Zároveň s rozvojem obchodních struktur v České republice a na Slovensku rozšiřujeme náš tým o nové specialisty. Momentálně hledáme člověka na pozici: pracovník Oddělení služeb pro obchodní partnery.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 4446437  Datum zveřejnění: 14.10.2022