Inside Sales Specialist (nástup ihned nebo dohodou)

WESTCON GROUP EUROPEAN OPERATIONS LIMITED, organizační složka

Místo práce
Praha 1, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
1.3.2019

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Tato role Inside Sales je vynikající příležitostí k integraci do odvětví distribuce IT a rozvoji kariéry jako zkušený profesionál v oblasti prodeje IT. Spolupracujeme s velmi úspěšnými dodavateli UCC, jako jsou Avaya, Extreme Networks, Oracle, Jabra, AudioCodes atd. A společně podporujeme naše partnery. Jedná se o pozici v pražské kanceláři.

Jedná se o rozmanitou roli zaměřenou na obchod a rozvoj/komunikaci se zákazníky. Budete komunikovat se stávajícími partnery a prodávat standardní produkty / řešení. Jedná se o odbornou roli a obdržíte školení o daných produktech a službách.

Náplň práce:

* Komunikace se zákazníky a uzavírání obchodů
* Vytváření a zasílání cenových nabídek zákazníkům na základě interních procesů
* Sledování zaslaných nabídek a jejich směřování k uzavření obchodu
* Dohled nad objednávkami/projekty k jejich úspěšnému dodání zákazníkovi
* Proaktivní v provozních záležitostech, např. v práci s novými systemy atd.
* Budete kontaktní osobou pro obchodní dotazy zákazníků a kanc. dodavatelů
* Rozvíjení dobrých obchodních vztahů s našimi IT dodavateli
* Spolupráce s ostatními Westcon týmy ze zahraničí (Logistika, Finance, atd.)
* Proaktivní v identifikování potenciálních nových obch. příležitostí
* Vyřizování každodenní příchozí a odchozí emailové i poštovní komunikace
* Příjímání návštěv/funkce recepce dle potřeby
* Zajišťování občerstvení pro školení a při jednání s partnery
* Zajištění dodání kancelářských potřeb
* Rezervace školících a zasedacích místností
* Řešení záležitostí/příp. oprav v rámci kanceláře s pronajímatelem prostoru
* Podpora administrátora dle potřeby

Hledáme uchazeče, kteří sdílejí naši kulturu a zajímají se o oblast technologií. Pro tuto pozici budete potřebovat určité zkušenosti v oblasti prodeje, ideálně získané v IT distribuci, mít chuť k úspěchu a zisku. Pozitivní přístup, vlastní motivace a ochota komunikovat se zákazníky/dodavateli podmínkou. Úspěšný kandidát by měl mít touhu stát se externím sales managerem.

Naše požadavky:

* Velmi dobré komunikační schopnosti
* Velký důraz na detail, preciznost
* Dobré schopnosti v Microsoft office
* Budování obch. vztahů
* Zkušenost se SAP, CRM
* Vynikající znalost AJ slovem I písmem

Informace o mzdě

osobně

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zázemí silné, zahraniční a dynamicky se rozvíjející společnosti
Příležitost uplatnit a dále rozvíjet své dovednosti
Odpovídající zaškolení a maximální podporu od celého týmu
Kolegy, se kterými se nebudete nudit a zažijete s nimi spoustu legrace
Dlouhodobou spolupráci

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

administrativa, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

SAP - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Westcon-Comstor je přední distributor s přidanou hodnotou pro sjednocenou komunikaci, síťovou infrastrukturu, datová centra a bezpečnostní řešení s globální sítí specializovaných obchodních partnerů. Náš tým vytváří unikátní programy a poskytuje výjimečnou finanční a technickou podporu k urychlení byznysu našich partnerů. Silné vztahy na každé úrovni organizace Westcon vám umožní přijímat podporu přizpůsobenou právě vašim potřebám. S námi získáte od globální logistiky a flexibilního financování až k předprodejní, technické a vývojové asistenci, komplexní podporu pro váš byznys. Díky naší rychlé reakci na neustále se měnící podmínky a situaci na trhu, vám umožníme urychlit obchodní cyklus a dosáhnout vašich cílů.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

V Celnici 1028/10
11721 Praha 1 - Nové Město
ID: 3376939   Datum zveřejnění: 21.2.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   osobně