(Junior) PR specialista - čeština (muž/žena)

Westwing Sp. z o.o.

Místo práce
Warszawa, Polsko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
34 500 - 40 250 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mohl/a byste to být Vy? Abychom sledovali a podpořili naši narůstající strategii, vyprávěli jedinečný příběh Westwing a kreativně pozvedli naši značku v médiích, hledáme (Junior) PR specialistu (muže/ženu) pro Českou republiku s lokalitou v naší varšavské kanceláři. V této pozici budete tvarovat obraz naší značky pomocí vývoje a implementace PR strategie v úzké spolupráci s vedoucím PR CEE a globálním ředitelem PR vedoucí proaktivní a kreativní komunikaci poselství Westwing napříč všemi kanály.

Vaše povinnosti budou:
• Vypracovat specializovanou strategii pro český trh a identifikovat lokálně a mezinárodně relevantní PR témata a obsah pro tisk
• Vypracovat plán sezónní marketingové komunikace v přímé spolupráci s vedoucím PR CEE a globálním ředitelem PR, včetně: strategie, cílů, rozpočtu a taktiky
• Využití stávajících vztahů s médii a vytvoření silné sítě s médii
• Zabezpečit vysokou pozici v tisku nejvyšší úrovně, online, v televizi, podcastech a sociálních médiích v České republice
• Identifikovat a rozšířit jedinečné možnosti vyprávění příběhů a rozvíjet inovativní nápady pro společnost Westwing s cílem maximalizovat povědomí, mediální krytí a budování love brandu prostřednictvím příběhů, rozhovorů, vysílacích segmentů, product placementu v tisku, digitálních a vysílacích médiích
• Rozvíjet inovativní nápady a kreativní PR strategii k propagaci Westwing
• Plánovat, organizovat a realizovat kreativní a inovativní PR akce a tiskové cesty
• Monitorovat, analyzovat a komunikovat výsledky PR na týdenní a čtvrtletní bázi
• Udržovat důkladné pochopení průmyslových trendů ovlivňujících klienty a vydávat vhodná doporučení týkající se komunikační strategie, která je obklopuje

Zašlete prosím svůj životopis v polštině nebo angličtině.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Smlouvu o pracovním poměru s možností prodloužení spolupráce
• Vlivnou roli s vysokou odpovědností a samostatností v kreativním a rychle se rozvíjejícím prostředí
• Atraktivní pozici (Junior) PR specialisty s plnou odpovědností za komunikační strategii a dostatkem prostoru pro osobní růst a profesionální rozvoj
• Vysoce talentovaný, dynamický a mezinárodní tým

Informace o náboru

Posláním Westwing je inspirovat a činit každý domov krásným domovem. Jsme na cestě přinést zázraky eCommerce for home & living našim více než 900 000 zákazníkům v 11 zemích. Za pouhých 8 let na trhu jsme v roce 2018 dosáhli ročního příjmu více než 254 milionů euro. Ještě důležitější je příležitost, která je před námi.

Tým Westwing je tajemstvím našeho úspěchu. Našich vice než 1 100 členů vyvažuje kreativitu a styl s inovativní technologií a silnými obchodními základy. Jsme pyšní, že pracujeme s inspirativními kolegy, kteří jsou chytří, vtipní, ambiciózní a kteří hledají výzvy pro transformaci odvětví a jeho směřování v budoucnu.

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Polský jazyk - Začátečník (A2)

Praxe na pozici/v oblasti

PR

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• Vysokoškolský titul v oboru podnikání, komunikace, marketingu, médií nebo žurnalistiky
• 1-3 roky interní nebo agenturní pracovní zkušenosti v oblasti PR (zejména v oblastech: interiér, móda, krása, šperky) nebo v oblasti média, se zkušenostmi v celé řadě komunikačních oborů
• Silnou síť v lokálním i mezinárodním mediálním prostředí, stejně jako v oblasti životního stylu a designu
• Silné komunikační a mezilidské dovednosti, silné manažerské dovednosti
• Kreativní myšlení, dovednost řešení problémů, praktický přístup
• Zkušenosti s navrhováním a vývojem klíčových PR strategií, včetně měření a podávání zpráv
• Schopnost pracovat s citlivými problémy a pracovat pod tlakem
• Znalost sociálních médií a vznikajících kanálů
• Vynikající ústní, písemné a prezentační dovednosti
• Obchodní prozíravost a znalosti
• Plynulost v češtině a angličtině a dobrá znalost polštiny, znalost slovenštiny je výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Ve Westwing se řídíme mottem: „To inspire and make every home a beautiful home!“ Díky našim inspiracím, radám a tipům získá Váš interiér jinou tvář a otevřeme Vám nový pohled na zařizování domácnosti, které nemusí být jen černobílé, nudné a funkční.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 4032094  Datum zveřejnění: 10.2.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 34 500 Kč/měsíc