Mladší specialista e-commerce s češtinou/slovenštinou

Westwing Sp. z o.o.

Place of work
City Office Twarda 18, Twarda, Warsaw, Poland
Contract type
full-time
Start date
01.06.2020
Wage (gross)
1 100 - 1 200 EUR/month

Information about the position

Job description, responsibilities and duties

Posláním společnosti Westwing je inspirovat a z každého interiéru udělat krásný domov. V současnosti nabízíme výrobky a tipy na zařizování více než 1 000 000 tisícům zákazníků v 11 zemích. Tajemství našeho úspěchu tkví v různorodém týmu šikovných lidí s pozitivním nastavením. Protože se snažíme neustále rozvíjet a růst, hledáme průběžně nové lidi z různých oblastí do našeho mezinárodního týmu.

Co budete dělat?
• Dbát na správnost informací na stránce s ohledem na potřeby zákazníka
• Překládat popisky jednotlivých výrobků a kreativní texty z polštiny do češtiny/slovenštiny
• Tvořit slovník a usnadňovat si tak práci
• Pracovat s nejmodernějšími programy
• Nahrávat data do systému
• Počítat ceny výrobků a posílat jednoduché raporty

Co byste měl/a umět?
• Perfektně ovládat češtinu nebo slovenštinu (gramatiku a stylistiku)
• Znát polštinu na základní úrovni, a pokud ji neznáte, tak chuť se ji naučit
• Nebát se výzev a příležitostí
• Mít pozitivní přístup
• Uživatelsky znát balíček MS Office
• Mít minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
• Mít předchozí zkušenosti s prací v e-commerce

Co nabízíme?
• Pracovní smlouvu na HPP (po 3měsíční zkušební době)
• V současné chvíli nabízíme práci na home office (kancelář máme ve Varšavě)
• Flexibilní pracovní dobu (8-16, 9-17,10-18)
• Možnost osobního rozvoje a získání nových zkušeností (vše záleží jen na Vás)
• Práci v kolektivu sympatických lidí, úzkou spolupráci s dalšími zahraničními týmy v kanceláři přímo v centru Varšavy

Připojte prosím k životopisu motivační dopis v jazyce, ve kterém chcete pracovat (čeština/slovenština). Dejte nám pomocí několika vět vědět, proč jste právě Vy tím nejlepším uchazečem!

Employee perks, benefits

• Soukromá zdravotní péče, dofinancování karty MultiSport / CityFit
• Atraktivní sleva na výrobky

Requirements for the employee

Candidates with education suit the position

Secondary without school-leaving examination
Secondary with school-leaving examination
Follow-up/Higher Professional Education
University student
University education (Bachelor's degree)
University education (Master's degree)
Postgraduate (Doctorate)

Language skills

Czech - Proficiency (C2) or Slovak - Proficiency (C2) or Polish - Elementary (A2)

Other knowledge

Microsoft Office - Basic

Advertiser

Brief description of the company

Každý deň niekoľko miliónov zákazníkov začína svoj deň s Westwing. Práve tu hľadajú inšpiráciu
a tipy, ako vkusne zariadiť a zútulniť svoj domov. Svet špičkových značiek, dizajnového nábytku
a doplnkov z rôznych kútov sveta je teraz na dosah ruky.

A to všetko len vďaka nášmu tímu. Práve v ľuďoch tkvie tajomstvo úspechu Westwing. Sme ambiciózni, kreatívni a zohratí. Spoločne tvoríme nielen silnú spoločnosť, ale aj príjemné pracovné prostredie.

Number of employees

250-499 employees
ID: 3901421  Datum zveřejnění: 8.4.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 100 EUR/month