Jak Vám poradíme?

Key Account Manager (Marketing, Advertising, PR, Media)

WhitePress s.r.o.

Miesto práce
Mlynská 27, Košice, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
01.12.2021
Mzdové podmienky (brutto)
Od 900 EUR/mesiacĎalšie informácie o plate - výkonnostný bonus na základe dosiahnutého zisku; - plný úväzok alebo živnosť, podľa vašich preferencií.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- získavanie nových klientov - inzerenti z rôznych oblastí, české a slovenské online marketingové a SEO agentúry, marketingové oddelenia firiem, hlavne v oblasti e-commerce;
- školenie zákazníkov - ako používať našu content marketingovú platformu, predstavovanie doplnkových služieb;
- sprostredkovanie komunikácie medzi inzerentmi a vydavateľmi - e-mailový a telefonický kontakt s potenciálnymi a súčasnými užívateľmi platformy v Česku a na Slovensku;
- príležitostná pomoc s internými marketingovými aktivitami (FB, LinkedIn);
- hlavne kancelárska práca, Po – Pi, 8:00 – 16:00, nevyžaduje sa veľa cestovania (príležitostne konferencie, atd.);
- po zaškolení možnosť čiastočného home office.

- práca v pozitívnej atmosfére s vysoko motivovaným a úspešným medzinárodným tímom;
- atraktívne platové ohodnotenie s bonusmi;
- výborná poloha kancelárie v centre mesta.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2021 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

online marketing, business development, B2B, sales

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Český jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Dôraz na detaily - Pokročilý
Komunikačné schopnosti - Pokročilý
Obchodná komunikácia - Pokročilý
Asertívna komunikácia - Pokročilý
Sociálne zručnosti - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Osobnostné požiadavky a schopnosti
- nutnosťou je znalosť anglického jazyka - kontakt s vedením spoločnosti;
- jednotlivci so silným prístupom k rozvoju podnikania a sociálnymi zručnosťami;
- výhodou je znalosť odvetvia online marketingu, SEO a práce so sociálnymi sieťami;
- výhodou sú skúsenosti z oblasti online PR a publikovania článkov;
- výhodou je zmysel pre humor :)

WhitePress je úspešná a rýchlo rastúca spoločnosť pôsobiaca najmä v regióne CEE (aktuálne v 18 jazykoch), špecializujúca sa na oblasť content marketingu & SEO. WhitePress prostredníctvom svojej unikátnej online platformy spája digitálne PR agentúry, SEO expertov a inzerentov s vlastníkmi webových stránok a copywritermi. Pomohli sme už viac než 6000 inzerentom, ktorých spájame s takmer 35 000 webstránkami vydavateľov.
V roku 2021 získala inovatívna MarTech spoločnosť RTB House 100 % akcií spoločnosti WhitePress. Tento krok urýchlil už aj tak ambiciózne plány zahraničnej expanzie WhitePressu. Hľadáme špecialistov, ktorí sa stanú súčasťou nášho tímu a pomôžu nám na miestnom i globálnom trhu.

Kontakt

Kontaktná osoba: Tomasz Domanski
Tel.: +48535650690
E-mail: poslať životopis
ID: 4180762  Datum zveřejnění: 9.11.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac