Chcete sa ešte zamestnať do Vianoc? Využite príležitosť - Skladník/čka na VZV

Manuvia, a. s.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Česko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Práca v sklade na VZV.
- Práca na vykladanie a nakladanie kamiónov.
- Vyskladňovanie tovaru a zásobovanie výrobných liniek.
- Práca s ručným skenerom.

Miesta výkonu práce: Bratislava, Trnava, Devínska Nová Ves, Malacky, Galanta, Gáň, Trnava, Nitra, Česká republika

- Práca na hlavný pracovný pomer.
- Zaujímavé mzdové podmienky.
- Ubytovanie je ZDARMA.
- Stravné lístky.
- Dochádzkový bonus.
- Zálohy po odpracovaných 80 hodinách.
- Sprostredkovanie práce bez poplatkov.
- 24 hodinová starostlivosť koordinátora.
- Pohovory sú priebežne, dá sa dohodnúť na termíne pohovoru.

BEZPLATNÁ LINKA: 0800 500 105

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu si pošlite životopis.

Nástupy ihneď.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Významný klient v elektrotechnickom priemysle.

Skupina Wincott People pomáha nájisť ľudom prácu v rámci Českej a Slovenskej republiky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- samostatnosť
- flexibilita
- precíznosť

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2648446  Datum zveřejnění: 10.11.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Dohodou