CNC obraběč/operátor/ohraňovací lis - vhodné i pro absolventy

Wincott People

Místo práce
Jihomoravský kraj, Blansko, Brno - město, Vyškov, Znojmo, Moravskoslezský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do zavedené české strojírenské společnosti hledáme šikovné frézaře, soustružníky frézaře a CNC obráběče.

Jaká práce Vás čeká?

- práce na CNC 3D laseru Trumpf
nebo
- práce s řídícími systémy Heidenhain, Siemens, Fanuc

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám můžeme nabídnout?

- kariérní a platový růst
- dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr v zavedené české strojírenské společnosti
- příspěvky na dopravu a ubytování
- příjemná kantýna se širokým výběrem
- práce také pro uchazeče bez praxe, postačí mít zájem učit se na klasických soustruzích či frézách popř. CNC soustruzích, CNC frézách

Informace o náboru

V případě Vašeho zájmu mi prosím zašlete svůj životopis na helena.kupcova@wincottpeople.com nebo volejte na 733 166 609.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Práce v zavedené tradiční české strojírenské společnosti.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxe na CNC 3D laseru Trumpf
nebo
- znalost řídícího systému Heidenhain, Siemens, Fanuc
- znalost programování
- čtení výkresové dokumentace
- samostatnost a pečlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Skupina Wincott People pomáhá najít lidem práci převážně v oblasti dělnických profesí (kvalifikovaných i nekvalifikovaných) a to v rámci České a Slovenské republiky. Poskytujeme dočasné zaměstnávání, brigádnický servis a personální poradenství.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

Wincott People, a.s.
Na Rovince 879, Hrabová
709 00 Ostrava

Kontakt

Kontaktní osoba: Helena Kupcová
Tel.: 733 166 609
E-mail: poslat životopis
ID: 2727796   Datum zveřejnění: 13.10.2017