Obsluha strojů CNC - Ubytování zdarma

Wincott People

Místo práce
Hlavní město Praha, Bratislavský kraj, Česká republika, Praha, Středočeský kraj, Kutná Hora, Mladá Boleslav, Nymburk, Praha - východ, Praha - západ, Příbram, Rakovník, Jihočeský kraj, České Budějovice, Jindřichův Hradec, Písek, Plzeňský kraj, Plzeň - jih, Plzeň - město, Plzeň - sever, Karlovarský kraj, Cheb, Karlovy Vary, Ústecký kraj, Ústí nad Labem, Liberecký kraj, Česká Lípa, Liberec, Královéhradecký kraj, Hradec Králové, Pardubický kraj, Chrudim, Pardubice, Ústí nad Orlicí, Kraj Vysočina, Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Jihomoravský kraj, Brno - město, Brno - venkov, Vyškov, Znojmo, Zlínský kraj, Uherské Hradiště, Zlín, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Frýdek - Místek, Karviná, Opava, Ostrava
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- obsluha CNC strojů a ostatních zařízení
- možnost získání certifikace na pozici a stroje
- 11 až 12hodinové směny, dle směnového kalendáře

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dlouhodobou práci na HPP
- stabilní práci
- pracovní pomůcky při nástupu
- zajištěné ubytování
- příplatky za noční směny, odpolední, svátky, přesčasy
- možnost využít přesčasové hodiny
- zajištěná doprava ze strany zaměstnavatele
- bonusy od mistra až do výše 2709,-
- dotace obědů ze strany zaměstnavatele 55%
- v případe nefungovaní jídelny - stravenky

Informace o náboru

V případě zájmu neváhejte a zasílejte své životopisy na nikolavranova@wincottpeople.com, nebo volejte na tel. +420 739 368 402

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Podnik se zabývá výrobou tlumičů pro automobilový průmysl.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

soustružník, horizontkář, obráběč kovů

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vyučení v oboru obráběč kovů výhodou
- praxe na cnc strojích
- ochota práce na směny
- spolehlivost a flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Skupina Wincott People pomáhá najít lidem práci převážně v oblasti dělnických profesí (kvalifikovaných i nekvalifikovaných) a to v rámci České a Slovenské republiky. Poskytujeme dočasné zaměstnávání, brigádnický servis a personální poradenství.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Na Rovince 879
720 00 Ostrava

Kontakt

Kontaktní osoba: Nikola Vránová
Tel.: +420 739 368 402
E-mail: poslat životopis