Operátor výroby - nástup ihned! Od 16000,- doprava zdarma

Wincott People

Místo práce
Třinec, Česky Tešin, Hlavní město Praha, Česká republika, Praha, Středočeský kraj, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Praha - východ, Praha - západ, Jihočeský kraj, České Budějovice, Písek, Strakonice, Tábor, Plzeňský kraj, Plzeň - město, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Chomutov, Teplice, Ústí nad Labem, Liberecký kraj, Jablonec nad Nisou, Liberec, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Ústí nad Orlicí, Kraj Vysočina, Jihlava, Jihomoravský kraj, Brno - město, Zlínský kraj, Uherské Hradiště, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Frýdek - Místek, Karviná, Nový Jičín, Opava, Ostrava
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Podnik, který se specializuje na výrobu částí karosérie př: dveřní rámy, bezpečnostní prvky, nosiče palubních desek a jiné, hledá fyzicky zdatné, spolehlivé a samostatné zaměstnance do výroby.

- práce ve výrobě pro automobilový průmysl
- výroba částí karoserií pro osobní automobily

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr
- dobré platové podmínky
- NOVĚ doprava zajištěná ZDARMA
- zázemí silné a stabilní společnosti
- 24 hodinovou péči na našeho koordinátora
- práce ve stabilní zahraniční společnosti
- volné víkendy
- ochranné pracovní pomůcky ZDARMA
- stravování v nově zrekonstruované jídelně

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

- praxe v automobilovém průmyslu výhodou
- ochotu pracovat na 3 směnný provoz
- samostatnost
- manuální zručnost
- fyzickou zdatnost
- zodpovědný přístup k práci

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

strojírenství

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Skupina Wincott People pomáhá najít lidem práci převážně v oblasti dělnických profesí (kvalifikovaných i nekvalifikovaných) a to v rámci České a Slovenské republiky. Poskytujeme dočasné zaměstnávání, brigádnický servis a personální poradenství.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Na Rovince 879
720 00 Ostrava