Operátor výroby - nástup ihned! Od 16000,- doprava zdarma

Manuvia, a. s.

Třinec, Česky Tešin, Česká republika, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Okres Mělník, Okres Mladá Boleslav, Okres Nymburk, Praha - východ, Brno - město, Okres České Budějovice, Okres Písek, Okres Strakonice, Okres Tábor, Okres Jihlava, Okres Jablonec nad Nisou, Okres Liberec, Okres Frýdek - Místek, Okres Karviná, Okres Nový Jičín, Okres Opava, Okres Ostrava, Okres Ústí nad Orlicí, Plzeň - město, Okres Chomutov, Okres Teplice, Okres Ústí nad Labem, Praha - západ, Okres Uherské Hradiště, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Podnik, který se specializuje na výrobu částí karosérie př: dveřní rámy, bezpečnostní prvky, nosiče palubních desek a jiné, hledá fyzicky zdatné, spolehlivé a samostatné zaměstnance do výroby.

- práce ve výrobě pro automobilový průmysl
- výroba částí karoserií pro osobní automobily

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr
- dobré platové podmínky
- NOVĚ doprava zajištěná ZDARMA
- zázemí silné a stabilní společnosti
- 24 hodinovou péči na našeho koordinátora
- práce ve stabilní zahraniční společnosti
- volné víkendy
- ochranné pracovní pomůcky ZDARMA
- stravování v nově zrekonstruované jídelně

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

- praxe v automobilovém průmyslu výhodou
- ochotu pracovat na 3 směnný provoz
- samostatnost
- manuální zručnost
- fyzickou zdatnost
- zodpovědný přístup k práci

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

strojírenství

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3030728  Datum zveřejnění: 24.9.2017