Svářeč ZM1 - ubytování zdarma!

Wincott People

Místo práce
Hlavní město Praha, Česká republika, Praha, Středočeský kraj, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Praha - východ, Praha - západ, Příbram, Jihočeský kraj, České Budějovice, Jindřichův Hradec, Písek, Tábor, Plzeňský kraj, Plzeň - město, Karlovarský kraj, Cheb, Karlovy Vary, Ústecký kraj, Chomutov, Liberecký kraj, Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Královéhradecký kraj, Hradec Králové, Náchod, Pardubický kraj, Pardubice, Ústí nad Orlicí, Kraj Vysočina, Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Jihomoravský kraj, Brno - město, Brno - venkov, Hodonín, Vyškov, Znojmo, Zlínský kraj, Uherské Hradiště, Zlín, Olomoucký kraj, Olomouc, Prostějov, Přerov, Moravskoslezský kraj, Frýdek - Místek, Karviná, Nový Jičín, Opava, Ostrava
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost se zabývá výrobou sedadel, která nacházejí uplatnění v různých typech a druzích vozidel, jako například v nákladních automobilech, autobusech, trolejbusech, sanitkách atd.

- jednoduché svařování
- kompletace dílů
- práce na svařovacích robotech

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zajištěné ubytování cca 10 min. od podniku
- práce na hlavní pracovní poměr, případně i na dohodu
- ochranné pracovní pomůcky ZDARMA
- zajímavé a motivující platové ohodnocení
- garantovaný výplatní termín
- na termínu nástupu se dá individuálně dohodnout
- možnost práce na přesčasy
- možnost čerpání záloh
- odměny za dobře odvedenou práci
- možnost stravování v podniku

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

- platný průkaz ZM1
- praxe ve svařování min. 0,5 roku
- chuť pracovat
- samostatnost
- flexibilitu
- učit se novým věcem
- ochotu pracovat na třísměnný provoz

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

svářeč, operátor výroby

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Skupina Wincott People pomáhá najít lidem práci převážně v oblasti dělnických profesí (kvalifikovaných i nekvalifikovaných) a to v rámci České a Slovenské republiky. Poskytujeme dočasné zaměstnávání, brigádnický servis a personální poradenství.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Na Rovince 879
720 00 Ostrava
ID: 3127967   Datum zveřejnění: 24.9.2017