Zvýšený bonus až 150 € + 125 €, nástup ihneď! Operátor výroby LCD v Nitre

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
až 750 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jednoduchá práca vhodná pre mužov, ženy, páry na linke pri výrobe LCD televízorov a práce s tým súvisiace.

Neváhajte zvýšili sa bonusy pre zamestnancov.

Miesto výkonu práce NITRA!!!

Nástup 26.9.2018 - neváhajte ODVEZIEME VÁS!

UBYTOVANIE pre Vás máme!!!
Doprava z nástupných miest POPRAD, BARDEJOV, PREŠOV, KOŠICE, ROŽŇAVA, RIM. SOBOTA, LUČENEC, ZVOLEN zabezpečené ZDARMA, prípadne preplatenie dopravy!!!
Hľadáme šikovných kandidátov na operátorské pozície v NITRE v elektrotechnickom priemysle!!!

Čo práca zahŕňa?
- výroba, montáž, testovanie, balenie LCD televízorov
- zásobovanie výrobných liniek
- montáž produktov interaktívnej zábavy
- 8 aj 12 h pracovné zmeny

- UBYTOVANIE ZABEZPEČENÉ (PRÍSPEVOK) - doplácate len 1 € za noc
- DOPRAVA ZDARMA

- dochádzkový bonus 50 €
- výkonnostný bonus 75 €
- MIMORIADNY BONUS až 150 € (od 1.9.2018)
- základná zložka mzdy 3,10 € na hodinu + bonus spolu až 275 €
- príspevok na stravovanie
- doprava zabezpečená z ubytovne na pracovisko a späť ZDARMA
- práca vhodná pre ženy, mužov aj páry
- nenáročné pozície vo výrobe
- možnosť nadčasov
- týždenné zálohy

Informácie o výberovom konaní

Nie je na čo čakať!!!!

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite svoj životopis : [email protected]
alebo nás navštívte osobne na pobočke : Manuvia Košice, Mlynská 27 - 1. poschodie, číslo dverí 102, 04001 Košice
alebo nás kontaktujte telefonický : 0911 337 826
Budeme kontaktovať vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Spoločnosť patrí medzi svetových lídrov v elektrotechnickej výrobe.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- šikovnosť
- manuálna zručnosť
- zdravotná spôsobilosť
- chuť pracovať

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3135895  Datum zveřejnění: 20.9.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: až 750 €