Obsluha stroje - možnost ubytování

Wincott People

Místo práce
Středočeský kraj, Kolín, Praha - východ, Příbram, Písek, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Jablonec nad Nisou, Hradec Králové, Pardubický kraj, Chrudim, Pardubice, Svitavy, Ústí nad Orlicí, Uherské Hradiště
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- obsluha jednoúčelového výrobního zařízení
- provádění výrobní činnosti dle výrobních, technologických a montážních postupů

Zaměstnanecké výhody, benefity

+ zajištěné ubytování
+ příspěvek na vlastní bydlení a dopravu 1.500,-kč
+ práce bez nočních směn
+ možnost záloh
+ motivující mzda

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Středisko se zabývá výrobou vzduchových clon, větracích, vytápěcích a rekuperačních jednotek určených do průmyslových staveb i bytových jednotek

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

manuální zručnost, spolehlivost, flexibilitu
odpovědný přístup k práci
ochotu učit se novým věcem
zkušenost s prací ve výrobním průmyslu (výhodou)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Skupina Wincott People pomáhá najít lidem práci převážně v oblasti dělnických profesí (kvalifikovaných i nekvalifikovaných) a to v rámci České a Slovenské republiky. Poskytujeme dočasné zaměstnávání, brigádnický servis a personální poradenství.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

Wincott People, a.s.
Na Rovince 879
720 00 Ostrava