Manipulačný pracovník/čka s ubytovaním a dopravu, dochádzkový bonus 100 EUR

Manuvia, a. s.

Nitra, Košický kraj, okres Banská Bystrica, okres Banská Štiavnica, okres Brezno, okres Detva, okres Krupina, okres Lučenec, okres Poltár, okres Revúca, okres Rimavská Sobota, okres Veľký Krtíš, okres Zvolen, okres Žarnovica, okres Žiar nad Hronom, okres Čadca, okres Partizánske, okres Považská Bystrica, okres Púchov, okres Galanta, okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Trnava, okres Komárno, okres Levice, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Šaľa, okres Topolčany, okres Zlaté Moravce, okres Bardejov, okres Medzilaborce, okres Poprad, okres Prešov, okres Svidník, okres Vranov nad Topľou, okres Gelnica, okres Michalovce, okres Rožňava, okres Spišská Nová Ves, Košice

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jednoduchá manuálna práca - každý zamestnanec si vykonáva jednu svoju pozíciu, práca s malými súčiastkami - potrebná manuálna zručnosť a dobrý zrak; na konci linky - balenie hotových výrobkov do krabíc.

Miesto výkonu práce: Nitra

Nástup IHNED
Zaistenie ubytovania
Prácu na TPP
Výplaty v pravidelnom termíne - možnosť záloh
Dlhodobé a 100% stabilné zamestnanie
Možnosť prestupu do kmeňa spoločnosti
Zabezpečená doprava do a z zamestnania priamo na ubytovňu
Zabezpečené stravovanie v podniku
Nástupní bonus ve výši 200 EUR!

V pripade zaujmu, posielajte svoj životopis na email [email protected] alebo kontaktujte nas na 0915 897 281.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Podnik vyrába LCD televizory

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

manuálna zručnosť
dobrý zrak

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3145067  Datum zveřejnění: 22.9.2017