Skladník na VZV - ubytování zdarma - mzda od 120,-

Manuvia, a. s.

Česká republika, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Okres Mladá Boleslav, Okres Nymburk, Praha - východ, Okres Blansko, Brno - město, Brno - venkov, Okres Břeclav, Okres Hodonín, Okres Znojmo, Okres České Budějovice, Okres Písek, Okres Strakonice, Okres Tábor, Okres Havlíčkův Brod, Okres Jihlava, Okres Pelhřimov, Okres Cheb, Okres Hradec Králové, Okres Česká Lípa, Okres Jablonec nad Nisou, Okres Frýdek - Místek, Okres Karviná, Okres Ostrava, Okres Chrudim, Okres Pardubice, Okres Ústí nad Orlicí, Plzeň - město, Okres Ústí nad Labem, Praha - západ, Okres Uherské Hradiště, Okres Zlín, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- práce ve skladu
- příjem a výdej materiálu
- expedice (obsluha VZV)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- výhodné platové podmínky
- docházkový a výrobní bonus od mistra
- příspěvek na ubytování v soukromí měsíčně 2550Kč v čistém
- ubytování zajištěno ZDARMA
- zákonné příplatky
- možnost pracovat na přesčasy
- pracovní pomůcky hrazené zaměstnavatelem
- stravenky v hodnotě 70Kč
- stravování v podniku zajištěno

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

- průkaz na VZV (retruck, W1)
- jeřábnický průkaz
- NUTNO ZASLAT ŽIVOTOPIS
- ochotu pracovat na 3 směnný provoz
- flexibilitu
- ochotu učit se novým věcem
- zodpovědnost za svěřenou práci a výsledek
- ochotu pracovat i na přesčasy

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

strojírenství, skladník VZV, jeřábník

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3169503  Datum zveřejnění: 24.9.2017