Skladník na VZV - ubytování zdarma - mzda od 120,-

Wincott People

Místo práce
Česká republika, Praha, Středočeský kraj, Mladá Boleslav, Nymburk, Praha - východ, Praha - západ, České Budějovice, Písek, Strakonice, Tábor, Plzeňský kraj, Plzeň - město, Karlovarský kraj, Cheb, Ústecký kraj, Ústí nad Labem, Liberecký kraj, Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Královéhradecký kraj, Hradec Králové, Pardubický kraj, Chrudim, Pardubice, Ústí nad Orlicí, Kraj Vysočina, Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Jihomoravský kraj, Blansko, Brno - město, Brno - venkov, Břeclav, Hodonín, Znojmo, Zlínský kraj, Uherské Hradiště, Zlín, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Frýdek - Místek, Karviná, Ostrava
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- práce ve skladu
- příjem a výdej materiálu
- expedice (obsluha VZV)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- výhodné platové podmínky
- docházkový a výrobní bonus od mistra
- příspěvek na ubytování v soukromí měsíčně 2550Kč v čistém
- ubytování zajištěno ZDARMA
- zákonné příplatky
- možnost pracovat na přesčasy
- pracovní pomůcky hrazené zaměstnavatelem
- stravenky v hodnotě 70Kč
- stravování v podniku zajištěno

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

- průkaz na VZV (retruck, W1)
- jeřábnický průkaz
- NUTNO ZASLAT ŽIVOTOPIS
- ochotu pracovat na 3 směnný provoz
- flexibilitu
- ochotu učit se novým věcem
- zodpovědnost za svěřenou práci a výsledek
- ochotu pracovat i na přesčasy

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

strojírenství, skladník VZV, jeřábník

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Skupina Wincott People pomáhá najít lidem práci převážně v oblasti dělnických profesí (kvalifikovaných i nekvalifikovaných) a to v rámci České a Slovenské republiky. Poskytujeme dočasné zaměstnávání, brigádnický servis a personální poradenství.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Na Rovince 879
720 00 Ostrava
ID: 3169503   Datum zveřejnění: 24.9.2017