Pracovník/ce do automobilového průmyslu - nástup možný ihned, ubytování + doprava zdarma, mzda od 19 000 ,- Kč + bonusy

Mám záujem

Místo práce

Frýdek-Místek, Česko

Druh pracovního poměru

plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • obsluha výrobní linky
  • montáž autosedaček, od rámů až po finální kontrolu
  • balení jednotlivých kusů
  • opisování materiálů ve skladě
  • zásobování výroby

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • hlavní pracovní poměr
  • dlouhodobá spolupráce
  • bonusy ze strany podniku - za produkci, docházku, za práci o víkendu, přesčasy
  • příspěvky na stravné + 43kč/ směna
  • možnost kariérního růstu
  • po zkušební době je možný přechod pod kmen
  • zázemí silné společnosti
  • podnikové stravování - kantýna
  • práce v klimatizované hale, čisté a příjemné prostředí

  • pravidelné spoje na každou směnu tam i zpět - Havířov, Orlová, Karviná... a blízké okolí

Informace o náboru

Staňte se i Vy součástí moderní a rozvíjející se firmy.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Podnik je globálním dodavatelem pro automobilový průmysl. Dodává díly motorů do závodů evropských i japonských výrobců automobilů.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • ochota práce na směny
  • schopnost učit se novým věcem
  • praxe z výroby výhodou, nikoliv podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Skupina Wincott People pomáhá najít lidem práci převážně v oblasti dělnických profesí (kvalifikovaných i nekvalifikovaných) a to v rámci České a Slovenské republiky. Poskytujeme dočasné zaměstnávání, brigádnický servis a personální poradenství.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

Wincott People, org.sl.
Na Rovince 879, Hrabová
720 00 Ostrava
ID: 3172067   Datum zveřejnění: 5.6.2018