Strojní dělník/ce 21 000 Kč/měsíc (Liberec)

Manuvia, a. s.

Místo práce
Okres Liberec
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
17 000 - 21 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• obsluha strojního zařízení
• manipulace s komponenty a jejich kontrola

Zaměstnanecké výhody, benefity

• zajímavé mzdové ohodnocení + prémie a příplatky (21 000 Kč/měsíc)
• 4 týdny placené dovolené
• individuální přístup v zaškolovacím procesu
• možnost práce přesčas
• nástup možný IHNED

Informace o náboru

Jak se ucházet o zaměstnání?

O zaměstnání se můžete ucházet zasláním Vašeho životopisu na e-mail [email protected], návštěvou naší liberecké pobočky v Moskevské ulici 658 nebo telefonicky na telefonním čísle: 735 176 722.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Mezinárodní společnost zabývající se výrobou automobilových komponentů.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) nebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• chuť a ochota pracovat ve 3-směnném, nebo nepřetržitém provozu (krátký/dlouhý týden)
• zodpovědný přístup k práci, flexibilita
• manuální zručnost, pečlivost
• dobrý zdravotní stav
• zkušenost v oblasti automobilového průmyslu výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3173850  Datum zveřejnění: 1.12.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 17 000 - 21 000 Kč