Pracovník obsluhy poloautomatických robotov, výhodný plat, zabezpečené ubytovanie a doprava bezplatne

Manuvia, a. s.

Česko, Žilinský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Bytča, okres Liptovský Mikuláš, okres Martin, okres Ružomberok, okres Žilina, okres Bardejov, okres Levoča, okres Poprad, okres Prešov
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Uchytenie kusov do stroja.
Obsluha bodového zvárania.
Vizuálna kontrola výrobkov.
Ukladanie na vozík.

Nie je potrebný zváračský preukaz.

Doprava je zabezpečená zo Slovenska bezplatne.

Miesto výkonu práce: Kopřivnice

Dlhodobá práca na hlavný pracovný pomer.
Výhodné platové podmienky.
Zabezpečené ubytovanie bezplatne alebo príspevok na ubytovanie.
Zabezpečená doprava zo smeru Bardejov - zdarma.
Závodné stravovanie.
Starostlivosť koordinátora.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Podnik je výrobcom kovových výliskov pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Znalosť v odbore zámočník.
Znalosť práce s kovom.
Výhodou zváračský preukaz DR1 - bodové zváranie (nie je podmienkou, je výhodou).
Manuálna zručnosť.

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3199996  Datum zveřejnění: 27.9.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Dohodou