Skladník VZV - výborné platové ohodnocení, propadlé VZV obnovíme

Manuvia, a. s.

Letovice, Jihomoravský kraj, Okres Blansko, Brno - město, Okres Vyškov
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do zavedené české strojírenské společnosti hledáme šikovné lakýrníky-

Jaká práce Vás čeká?
- příjem a výdej dílů
- přepočítávání dílů
- obsluhu vysokozdvižného vozíku
- práce ve dvousměnném provozu (8h směny)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme?

- vynikající mzdové ohodnocení
- práci na hlavní pracovní poměr či živnost
- nové a moderní pracovní prostředí
- nástup možný ihned

Informace o náboru

V případě vašeho zájmu o tuto nabídku mě neváhejte kontaktovat na čísle 733 166 609 nebo na emailu [email protected]
Každý uchazeč bude kontaktován.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Společností patří mezi významné výrobce a dodavatele v segmentu výroby a dodávek dílů, svařovaných sestav a montovaných skupin pro výrobce zemědělské, dopravní a manipulační techniky.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Logistika

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Vás očekáváme?

- základy práce na PC
- praxe v obsluze manipulačního vysokozdvižného vozíku
- oprávnění VZV - propadlé Vám můžeme obnovit, popř. vystavit nové

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3201966  Datum zveřejnění: 11.12.2017