Pohodová brigáda za skvělé peníze - 145 Kč/hod, možnost záloh! (Dělník-výroba)

Manuvia, a. s.

Místo práce
Chrášťany, Praha
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
12.10.2017
Mzdové podmínky (brutto)
145 Kč/hod

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme lidi všech věkových kategorií od 18ti let do moderní tiskárny v Chrášťanech, 5 minut svozovým autobusem ze Zličína. Nabízíme lukrativní výdělek před Vánoci, čisté a příjemné prostředí, pohodovou práci bez zbytečných stresů. Hlavní je chuť pracovat a zvládat základní práci s PC.

- kontrola vyhotovených zakázek
- výpomoc při balení a expedici vyhotovených zakázek
- výpomoc ve skladu
- obsluha tiskařských strojů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- nástup IHNED
- smlouvu na DPČ s možností přestupu na HPP
- atraktivní finanční ohodnocení 145 Kč/hod
- týdenní zálohy
- stravenky v hodnotě 80 Kč a 100Kč
- svozy ze Zličína a zpět ZDARMA
- zajímavou práci v moderní digitální tiskárně
- neformální atmosféru

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Polygrafický průmysl, tiskárny

Moderní digitální tiskárna se stabilním zázemím.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- 8 hodinové směny - možnost výběru mezi ranní, odpolední a noční
- uživatelská znalost PC
- běžná manuální zručnost
- samostatnost, pečlivost a spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3212164  Datum zveřejnění: 11.10.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 145 Kč/hod