Pomocný skladník - stravenky, brigáda i HPP

Mám záujem

Místo práce

Liberecký kraj, Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec

Druh pracovního poměru

plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme výpomoc do skladu s léčivy. Možnost brigády i hlavního pracovního poměru. Přijďte si k nám přivydělat před Vánoci! Pokud se Vám bude práce líbit, můžete přejít na hlavní pracovní poměr.

Jaká práce Vás čeká?
  • příprava léku k expedici
  • balení krabic
  • navážka

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme?
  • lákavé finanční ohodnocení
  • stravenky
  • pracovní oblečení i obuv
  • možnost brigády i HPP

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte mě kontaktovat na čísle 733 166 609 nebo mi zašlete svůj životopis na helena.kupcova@wincottpeople.com
Každý uchazeč bude kontaktován.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Jedná se o práci pro našeho významného klienta z Libereckého kraje, který se zabývá farmaceutickou výrobou.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Logistika

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co očekáváme od Vás?
  • chuť pracovat
  • samostatnost
  • spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Skupina Wincott People pomáhá najít lidem práci převážně v oblasti dělnických profesí (kvalifikovaných i nekvalifikovaných) a to v rámci České a Slovenské republiky. Poskytujeme dočasné zaměstnávání, brigádnický servis a personální poradenství.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

Wincott People, a.s.
Na Rovince 879, Hrabová
709 00 Ostrava

Kontakt

ID: 3232942   Datum zveřejnění: 13.2.2018