CNC obráběč, ubytování zdarma

Manuvia, a. s.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčianský kraj, Trnavský kraj, Nitranský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Okres Žďár nad Sázavou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Český podnik zaměřující se na výrobu odlitků a lisovacích strojů, rozšiřuje svůj tým. Přidejte se k nám.
Co přesně budete dělat? Náplní Vašeho pracovního dne bude:
- práce na CNC obráběcích centrech (systém Heidenhain, Fanuc, Sinumerik)
- obrábění odlitků pro lisovací zařízení

Zaměstnanecké výhody, benefity

My Vám nabídneme:
- dlouhodobé a stabilní zaměstnání
- možnost platového a kariérního růstu
- práci v tradiční české společnosti
- odpovídající mzdové ohodnocení
- možnost ubytování zdarma (ubytovna 5 min. pěšky od podniku)
- možnost čerpat zálohy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Tradiční česká strojirenská společnost s dlouholetou tradicí, která se zabývá výrobou tvářecích strojů a lisovacích nástrojů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

My od Vás očekáváme:
- zaslání profesního životopisu výhodou
- vyučení ve strojírenství
- znalost výkresové dokumentace
- zkušenosti na obdobné pozici
- zodpovědný přístup k práci
- ochotu pracovat na směnný provoz

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3237844  Datum zveřejnění: 9.11.2017