Obsluha strojů - doprava + ubytování zdarma+25 dní dovolené+pravidelné zálohy/Nástup ihned

Mám záujem

Místo práce

Kopřivnice, Česko

Druh pracovního poměru

plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • obsluha svářecích robotů a jiných automatických strojů

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • dlouhodobou práci na pracovní smlouvu
  • doprava zdarma z Ostravy a Frýdku Místku na všechny směny
  • ubytování ZDARMA
  • motivující mzda 130 Kč/h
  • vyplácení záloh
  • zvýhodněné obědy v kantýně (pouze 26 kč)
  • 25 dní dovolené
  • bonusy ze strany podniku
  • nástup ihned po lékařské prohlídce

Informace o náboru

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na níže uvedené telefonní číslo. Případně můžete zasílat i vaše životopisy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Významný strojírenský podnik působící v Kopřivnici v areálu Tatry.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • manuální zručnost a chuť do práce
  • zkušenost se svářecími roboty z jiných automobilových společností
  • ochota práce na směny

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Skupina Wincott People pomáhá najít lidem práci převážně v oblasti dělnických profesí (kvalifikovaných i nekvalifikovaných) a to v rámci České a Slovenské republiky. Poskytujeme dočasné zaměstnávání, brigádnický servis a personální poradenství.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

Wincott People
Na Rovince 879
720 00 Ostrava

Kontakt

Kontaktní osoba: Anna Závodná
Tel.: +420725427742
E-mail: poslat životopis
ID: 3305604   Datum zveřejnění: 6.6.2018