Operátor výroby - práce vhodná i pro páry s ubytováním zdarma

Manuvia, a. s.

Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Okres Blansko, Brno - město, Brno - venkov, Okres Břeclav, Okres Hodonín, Okres Vyškov, Okres Znojmo, Okres České Budějovice, Okres Český Krumlov, Okres Jindřichův Hradec, Okres Jihlava, Okres Třebíč, Okres Žďár nad Sázavou, Okres Uherské Hradiště

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- výroba kabelových svazků
- jednoduchá obsluha linky na krácení kabelů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dlouhodobá práce na HPP
- práce na směny (8 hod) s volnými víkendy
- zajímavé mzdové ohodnocení od 90Kč/hod v čistém + systém benefitů
- možnost ubytování poblíž místa výkonu práce
- pravidelné zálohy
- pracovní oblečení zdarma
- včasně vyplacená mzda

Informace o náboru

V případě zájmu nás kontaktujte na tel: 731 619 063 nebo na emailovou adresu [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost je klíčovým dodavatelem pro významné celosvětové firmy.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Výhodou praxe na obdobné pozici - není podmínkou
Pečlivost
Zodpovědnost
spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3318374  Datum zveřejnění: 18.4.2018