Kontrolor/ka kvality - ubytování zdarma / benefity / nástup možný ihned

Manuvia, a. s.

Okres Čadca, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Okres Olomouc, Okres Pardubice, Okres Ústí nad Orlicí, Okres Vsetín

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přijmeme spolehlivé pracovníky na pozici dělník/ce - kontrolor/ka v elektrotechnice.
Staňte se i vy součástí moderní a rozvíjející se firmy.

- manuální práce ve výrobě
- kompletace, montáž
- kontrola kvality
- nenáročná činnost vykonávaná buď ve stoje / v sedě

NEJEDNÁ SE O PRÁCI NA LINCE, ANI O NORMOHODINY.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dlouhodobá spolupráce na hlavní pracovní poměr
- plat: od 100kč/h v čistém...měsíčně minimálně 16-17000kč čistého + bonusy... po zapracování možnost navýšení
- čisté a moderní prostředí
- možnost týdenních záloh
- bonusy a benefity ze strany podniku
- zajištěné ubytování zdarma (na pokoji po 2 osobách) - ubytovny jsou čisté, nové, moderní
- příspěvky na stravné / stravenky
- práce vhodná jak pro ženy tak i muže - nijak náročná činnost

Informace o náboru

V případě, že se Vám v konkrétní výrobě nebude z nějakého důvodu líbit, v okolních městech máme více možností uplatnění.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Nejvýznamnější výrobců sklo/keramicko – kovových pouzder používaných na ochranu vysoce citlivých elektronických zařízení hledáme spolehlivé pracovníky na pozici dělník/ce v elektrotechnice.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Průmysl a výroba

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxe ve výrobě výhodou
- spolehlivost a samostatnost
- chuť do práce

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3325059  Datum zveřejnění: 3.4.2018