Montážny pracovník v automobilke, doprava a ubytovanie zadarmo

Mám záujem

Místo práce

, okres Prievidza, okres Bytča, okres Čadca, okres Dolný Kubín, okres Kysucké Nové Mesto, okres Liptovský Mikuláš, okres Martin, okres Námestovo, okres Ružomberok, okres Turčianske Teplice, okres Tvrdošín, okres Žilina, okres Banská Bystrica, okres Žarnovica, okres Žiar nad Hronom, okres Poprad

Druh pracovního poměru

plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • nakladanie a vykladanie pripravených komponentov (predný/zadný nárazník)
  • montáže komponentov v automobiloch.
  • práca v lakovni a kontrola komponentov

  • ubytovanie ZDARMA
  • doprava ZDARMA
  • príplatky za nadčas
  • obedy za cenu 0,80€ (jedáleň priamo v podniku)
  • jednoduchá, nenáročná práca

V prípade záujmu nás kontaktujte alebo zašlite váš životopis na e-mail: linda.strbova@wincottpeople.com alebo volajte na tel. číslo: 0940819117

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Významny klient v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

  • prax vo výrobe
  • zodpovedný prístup k práci
  • základné vzdelanie
  • chuť pracovať

Skupina Wincott People pomáha nájsť ľudom prácu v rámci Českej a Slovenskej republiky.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce a činnosti agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Wincott People, org.sl.
Na Rovince 879, Hrabová
720 00 Ostrava

Kontakt

Kontaktná osoba: Linda Štrbová
Tel.: +420734423777
E-mail: poslať životopis
ID: 3326269   Datum zveřejnění: 10.4.2018