Lakýrník - Slaný u Prahy - 15 000 Kč za nástup/ubytování zajištěno/obědy zdarma -

Manuvia, a. s.

Místo práce
Slaný, Česká republika
plný úvazek
Termín nástupu
25.03.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro naši pobočku ve Slaném hledáme zručné lakýrníky korb nákladních automobilů.

Vaší náplní práce bude mokré lakování vysokotlakou pistolí.

Neváhejte nás kontaktovat pokud:

· Máte alespoň minimální zkušenost s lakováním
· Nevadí Vám pracovat na směny
· Jste samostatní, spolehliví a pečliví

Za Vaši práci Vám nabízíme:

· Náborový bonus ve výši 15 000,-
· Platové ohodnocení až 185,- na hodinu čistého
· Stabilní a dlouhodobou spolupráci na HPP
· Možnost přesčasů, možnost záloh
· Hrazené ubytování
· Hrazené obědy

Zaujala Vás naše nabídka? Zavolejte nám na tel. +420 733 166 618, +420 736 505 640 a staňte se součástí našeho týmu.

Těšíme se na Vás!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Smlouva na HPP, stabilní spolupráce, náborový bonus, motivující mzda, možnost přesčasů, možnost záloh, hrazené ubytování, hrazené obědy.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Jedná se o stabilní společnost s dlouholetou tradicí, zabývá se výrobou a distribucí sklápěcích nástaveb a návěsů nákladních automobilů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

Lakýrník

Jazykové znalosti

Český jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Počet let praxe

3

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3337643  Datum zveřejnění: 16.3.2018