Pracovník výroby - svozy z Frýdku Místku, Havířova a Karviné zdarma, nadstandartní mzda

Manuvia, a. s.

Místo práce
Moravskoslezský kraj (Práce vyžaduje cestování)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Našemu podniku se daří a rozšiřujeme výrobu! Hledáme parcovnice i pracovníky do výroby. Dovezeme Vás až před podnik - svozy z Frýdku Místku, Havířova a Karviné zajišťujeme ZDARMA.

Jaká práce Vás čeká?
- nenáročná práce vykonávaná dle stanovených pracovních postupů - sestavování klimatizací do osobních aut
- práce ve třísměnném provozu
- místo výkonu práce: Nový Jičín

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme?
- doprava na trase Karviná - Havířov - Frýdek-Místek - Nový Jičín a zpět ZDARMA
- práce vhodná pro muže i ženy
- fyzicky nenáročná práce
- nadstandartní mzdové ohodnocení
- výkonností měsíční prémie
- půlroční prémie
- 13. a 14. plat
- dovolená navíc
- oběd na pracovišti za 23Kč
- zabezpečený pitný režim
- příspěvek na ubytování

Informace o náboru

Jestliže Vás tato nabídka zaujala, neváhejte mě kontaktovat na čísle 733 166 609 (stačí prozvonit, zavolám zpět) nebo mi zašlete svůj životopis na email [email protected]
Každý uchazeč bude samozřejmě kontaktován.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Jedná se o našeho významného klienta z oblasti automotive, který se zaměřuje na výrobu klimatizací do osobních automobilů.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

výroba

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co po Vás požadujeme?
- zodpovědnost, samostatnost
- chuť pracovat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3340191  Datum zveřejnění: 27.6.2018